Velice hluboký omyl

37. kapitola - Velice hluboký omyl

26. května 2010 v 13:44 | Illandris
Ještě než napíšu něco ke kapitole musím se pochlubit, že jsem asi tak před hodinou úspěšně odmaturovala. Je ale zajímavý, že se mi po tý škole už docela stýská. I když to je hrozný ústav, tak mi přeci jenom přirostla k srdci:)
A teď ke kapitole. Je dost krátká a mám ji napsanou už snad přes rok. Konečně jsem se dostala až k samému konci. Nevím, jestli je optimistický, spíš je takový nedokončený. Já osobně takový konce nesnáším, ale tak co :D Jinak, ta poslední věta navazuje na to, co všichni známe ze začátku prvního dílu.

36. kapitola - Konec školních let

2. dubna 2010 v 13:35 | Illandris
Třikrát hurá!!! Po neuvěřitelné době se mi včera v noci konečně podařilo dokončit tuhle rozepsanou kapitolu. Když jsem ji psala, tak se mi skoro chtělo brečet, protože já jsem taky v posledním ročníku a budu odcházet. Bylo mi z toho hrozně smutno.
Kapitola je předposlední a poslední už je hotová, takže ta tu bude snad rychle. Nemůžu uvěřit, že tahle povídka, která mě provázela skoro celou střední školou, už končí. Ale všechno musí jednou skončit, i tahle povídka.
Nevím, jestli to ještě někdo vůbec čte, tak alespoň krátce shrnu, co se událo v minulé kapitole:)

35. kapitola - Krutá realita

22. prosince 2009 v 13:02 | Illandris
Volejte sláva a šest dní se radujte!!! Illandris se vrací! Dostala jsem zase chuť na psaní, takže budu přidávat častěji a snad bude i něco nového.
Konečně se mi povedlo dopsat kapitolu k VHO, kterou jsem měla rozepsanou skoro čtyři měsíce. Přesněji, 34. kapitola byla zveřejněna 14. srpna. Teprve včera se mi podařilo dopsat poslední část nové kapitoly. Ale musím říct, že je to takový divný až trapný. Hlavně se tam vůbec nic neděje, je to spíš o ničem.
Mimochodem, ještě dvě kapitoly a bude konec a já už se na něj docela těším, protože už ho mám přes rok napsaný:)

34. kapitola - Co chceš tedy dělat?

14. srpna 2009 v 16:58 | Illandris
Hurá, po dlouhé době jsem dopsala kapitolu k VHO. Jsem s ní docela spokojená, protože momentálně je to to nejlepší, co jsem mohla splácat. Kapitola byla opět moc dlouhá, takže jsem jí musela rozdělit. Část další kapitoly už teda mám:)
Mimochodem teď už se opravdu blíží konec, ještě tak dvě nebo tři kapitoly:D Bude to první povídka, kterou snad dotáhnu do konce.

33. kapitola - Nepříjemnosti

1. července 2009 v 20:38 | Illandris
Sláva, kapitola je konečně hotová. Nevím proč, ale všechny kapitoly mám vždycky rozepsané a potom je měsíc dopisuju. V téhle kapitole zase není to, co jsem plánovala. Nechápu, že jsem popsala tolik stránek, aniž by se tam něco dělo. Jestli jsem totiž psala o předchozích kapitolách, že se tam nic neděje, tak v téhle se neděje ani to nic:D


32. kapitola - Dopis

31. května 2009 v 16:43 | Illandris
Konečně přidávám další kapitolu k VHO pro mě v rekordním čase. Už žádné tři měsíce jako před tím:D Ale zase musím říct, že se tam opět nic neděje, ale to všechno teprve přijde, protože už za chvíli bude konec. Dokonce jsem s kapitolou celkem spokojená, je v ní všechno, co jsem plánovala. Ono se někdy totiž stane, že je kapitola úplně o něčem jiným, než jsem chtěla. Jako třeba 31. :D


31. kapitola - Náš sklep je zatím prázdný

10. května 2009 v 16:20 | Illandris
Ano, konečně jsem se dokopala k dopsání další kapitoly. Dokonce jsem se nějak rozepsala, takže jsem musela kapitolu rozdělit na dvě. Povídka se pomalu dostává do konce a tohle je jen taková mezní kapitola, ve které se nic moc neděje. Doufám, že povídku ještě vůbec někdo čte, když jsem pokračování napsala snad po třech měsících:D

30. kapitola - Konečně vysvětlení

28. února 2009 v 21:40 | Illandris
Zdravím, po dlouhé době se mi podařilo dopsat rozepsanou kapitolu k VHO. Je to celkem třicátá, takže už se povídka chýlí ke konci. Ještě asi tak pět kapitol a konec. Možná jich ale bude méně, protože s mou rychlostí bych to nedopsala ani za dvacet let. Jak už jsem psala, konec mám už dávno napsaný, tak doufám, že se k němu dostanu. Jinak příjemné čtení těm, kteří to ještě čtou.

29. kapitola - Zvuky ve tmě

1. února 2009 v 21:04 | Illandris
Sláva, dneska jsem konečně dopsala kapitolu k VHO, kterou jsem měla rozepsanou snad měsíc. Kapitola není nic moc, dlouho jsem nepsala a musím se do toho zas dostat. Jinak se mi moc nelíbí konec, ale ten se mi nelíbí nikdy:D Tak snad se to bude alespoň někomu líbit:)
Konečně se mi to sem snad podařilo vložit, ale musela jsem se přihlásit v Opeře. Vážně nevím, co se zase s blogem děje, ale myslím si, že ten problém mám jenom já.

28. kapitola - Dělám správnou věc?

17. prosince 2008 v 19:27 | Illandris
Tak sem konečně dávám slibovanou kapitolu k VHO. Musím říct, že se mi psala tak nějak úplně sama a ještě mnohem víc se to v ní zamotává. Je přiměřeně dlouhá, tak doufám, že se bude trochu líbit. Příště snad napíšu něco k Začarovanému kruhu.27. kapitola - Tobě to vadí?

6. prosince 2008 v 20:31 | Illandris
Tak jsem konečně dopsala rozepsanou kapitolu k VHO. Trvalo mi to fakt dlouho, ale já poslední dobou nemám nějak na nic čas. Kapitola je docela dlouhá a snad není zase tak špatná, když jsem už dlouho nepsala. Tak snad se vám bude alespoň trochu líbit:)

26. kapitola - Co to s vámi je?

31. října 2008 v 23:36 | Illandris
Hurá, po delší době se mi konečně podařilo dopsat kapitolu k VHO. Dalo mi to docela práci, protože jsem už nějakou dobu nic nepsala a potřebovala jsem se do toho dostat.
Kapitola je celkem krátká a kromě toho konce, který jsem mimochodem měla napsaný nejdřív:D, se tam ani nic moc neděje. Přesto doufám, že se to alespoň někomu bude líbit.
*Ty reklamy pod článkem mi už lezou na nervy*

25. kapitola - Usmíření

13. září 2008 v 19:32 | Illandris
Tak se mi konečně podařilo něco napsat. Nepsala jsem už hodně dlouho a potřebuji se do toho zase dostat, takže je tahle kapitola taková nic moc. Jinak chystám novou povídku ale ještě nevím, kdy ji začnu psát. Možná se na ni vrhnu už brzy. Teď už tu snad budou přibývat kapitoly rychleji a já jenom doufám, že se vám bude tahle kapitola alespoň trochu líbit:)


24. kapitola - Nesmím nic říct

10. srpna 2008 v 19:16 | Illandris
Velice hluboký omyl
Sláva! Dneska jsem konečně dopsala kapitolu k VHO. Měla jsem ji celou napsanou jen na papíře a musela jsem ji přepsat do Wordu. To byla taková dřina a já se těšila, až to konečně budu mít napsaný:) Před malou chvilkou jsem to zvládla, takže je kapča tady. Musím říct, že jsem s ní docela spokojená a to psaní mi šlo samo. Možná to bylo tím, že jsem si rozvrhla dopředu, co v kapitole bude:) Takže příjemné čtení:D

23. kapitola - Prázdniny u Jamese

24. července 2008 v 19:39 | Illandris
Uf, po delší době se mi dnes konečně podařilo dokončit kapitolu k VHO. Psala jsem ji skoro čtrnáct dní a fakt jsem se s ní nadřela. S výsledkem jsem docela spokojená, i když ten název kapitoly se mi tam moc nehodí, vzhledem ke konci, ale už mě nenapadlo nic lepšího. Zase na druhou stranu je kapitola nejdelší, jakou jsem kdy napsala, tak snad se bude líbit:) Myslela jsem si, že napíšu kapitolu k NRBT, ale musím si tuhle povídku nějak promyslet a trochu ji pozměnit, takže by příště mělo být Tajemství života. Ale možná bude zas VHO, já vážně nevím:))

22. kapitola - Loučení

8. července 2008 v 23:02 | Illandris
Ahoj, konečně je tu další kapitola k VHO. Sice je už docela pozdě, ale já bych jí sem zítra asi nestihla vložit, takže ji sem dávám teď. Možná to vypadá, jako že je tahle kapitola už poslední, ale ještě zdaleka není. S touhle povídkou tu budu strašit ještě dlouho:)) Plánuju tak kolem 35 kapitol, tak snad to není moc. Mimochodem už mám napsaný i epilog, takže se budu snažit psát rychleji, abych se k němu vůbec dostala:)

21. kapitola - Přemísťování

26. června 2008 v 18:44 | Illandris
Velice hluboký omyl
A je tu další kapitola k VHO. Všimla jsem si, že mi strašně upadá návštěvnost. Před dvěma měsíci jsem ji měla o polovinu větší. Já nevím, jestli to je tím, že není čas nebo tím, že někdo pozastavuje na prázdniny blogy, jak jsem si všimla. Každopádně já nic pozastavovat nebudu, ale kapitoly budou přibývat pomaleji, jestli se tedy vůbec najde někdo, kdo to bude číst.
A teď k téhle kapitole. No, myslím, že je moc krátká a trvalo fakt dlouho, než jsem s ní byla jakž takž spokojená. Pořád jsem to přepisovala, až z toho vzniklo tohle. Vůbec nic se tam neděje. Je to prostě jenom taková kapitola, bez které bych se nedostala dál:)) Koukám, že jsem se nějak rozkecala, tak jenom popřeji příjemné čtení:)

20. kapitola - Hádka

6. června 2008 v 20:05 | Illandris
Konečně jsem dopsala kapitolu k VHO. Musím říct, že s ní jsem po dlouhé době docela spokojená, až na ten konec. Kapitola je jubilejní dvacátá, tak si dovolím dát limit 20 komentářů, když je to ta dvacátá kapča:) Příště se pokusím napsat TŽ, ale už to asi nestihnu tenhle víkend, protože v pondělí odjížíme se třídou na týden na Slovensko. Takže příští týden ode mně nic nečekejte:)

19. kapitola - Polibek na rozloučenou

23. května 2008 v 19:06 | Illandris
Tak je tu zase kapitola k VHO. Původně jsem sice chtěla napsat TŽ nebo NRBT, ale nic mě k tomu nenapadlo, takže jsem se rozhodla pro VHO. Teď už se mi psala mnohem líp a hlavně jsem měla promyšlený, o co tam půjde a to se hned líp píše:) Jinak je kapča zase trochu delší, než obvykle píšu, až se sama divím:)) Příště snad bude Není růže bez trní, ale jestli mě něco nenapadne, tak může být klidně zase VHO:))

18. kapitola - Jarní překvapení

17. května 2008 v 17:01 | Illandris
Tak je tu konečně slibovaná kapča k VHO. Já nevím, čím to je, ale psaní mi teď vůbec nejde. Tuhle kapču jsem psala skoro týden, než konečně vypadala tak, aby se dala zveřejnit. Přesto je ale taková divná, protože mám teď nějakou krizi. Každopádně doufám, že se bude líbit alespoň vám, když ne mě, a každou kritiku beru. Kromě té, že bych měla úplně přestat psát, podle názoru jedné čtenářky, která mi napsala k minulé kapče moc pěkný komentář:)

17.kapitola - Přátelé nebo nic

1. května 2008 v 14:42 | Illandris
Tak tu mám zase další kapču k VHO. Mám ji hotovou už hodně dlouho, ale dávám ji sem až teď. Jinak jsem s ní docela spokojená, tak doufám, že se bude líbit:)
Jo a ještě něco: Kdo napíše první komentář, může si pak vybrat, k jaký povídce příště přidám kapču:))

16. kapitola - Remusovo tajemství

23. dubna 2008 v 16:34 | Illandris
Zase po trochu delší době je tu další kapitolka k VHO. Tahle povídka mě baví, čím dál tím víc, takže se mi píše dobře. Už mám zpoloviny hotovou ještě jednu kapitolu a mám dopředu promyšlený, jak povídka skončí. No nic, nebudu se vykecávat a jenom popřeju příjemné čtení:D15. kapitola - Školní trest

13. dubna 2008 v 19:57 | Illandris
Napsala jsem další kapitolu k VHO a musím říct, že je konečně docela dlouhá:) Jinak v téhle kapitole se to začně ještě víc zamotávat, ale jinak s ní moc spokojená nejsem:( Přesto přeji příjemné čtení.
Ještě bych chtěla dodat, že tuhle kapitolku věnuju Stanie za její krásné komentáře a hlavně za ten poslední:))


14. kapitola - Miluješ ho?

5. dubna 2008 v 21:32 | Illandris
Další kapitola k VHO. Je taková nijaká a nic se v ní neděje, ale přesto doufám, že se bude líbit. Tahle povídka se mi teď píše nějak dobře, takže tu snad další kapitola bude dřív:)
Mimochodem dneska nám skončila volejbalová sezona, takže budu mít o víkendu víc času na povídky, doufám:)))

13. kapitola - On mě nechal

31. března 2008 v 21:11 | Illandris
Mám tu zase další kapitolu k VHO, je to zvláštní, ale tahle povídka se mi teď píše nějak úplně sama:)) Mám v zásobě ještě jednu kapitolu, což se mi nikdy před tím nestalo:) Ještě musím dodat, že ti, co nemají moc v lásce pár Nicole + James, z téhle kapitolky moc radost mít nebudou, ale můžu říct, že se to postupem času změní:)


12. kapitola - Rande

29. března 2008 v 19:22 | Illandris
Velice hluboký omyl
Dneska jsem dopsala další kapitolku k VHO a divím se, jak krátce po sobě jsem to stihla. Prostě jsem včera večer neměla co dělat, protože jsem dočetla jednu knížku, tak jsem až do jedný do rána psala.
V téhle kapitole jsem se snažila o nějaký humor a na konci je to trochu romantický, na mě až moc:) Jinak přeju příjemné čtění a nezapoměňte komentovat:))11. kapitola - Pozvání

24. března 2008 v 19:58 | Illandris
Tak je tu další kapitolka k VHO, jak jsem slíbila. Možná se někomu nebude líbit, k čemu tady dojde, ale já jsem to chtěla jen trošku zamotat.
Přesto doufám, že se vám bude kapitolka líbit a nezapomeňte komentovat:))
10. kapitola - Vánoční večírek

9. března 2008 v 18:32 | Illandris
Velice hluboký omyl
Máme tady jubilejní desátou kapitolu VHO. Původně jsem sice chtěla napsat Tajemství života, ale nějak se to zvrtlo. Jinak ke kapitole. No myslím, že se tam nic moc neděje, je to prostě jenom taková mezní kapitolka:)
A ještě si prostě musím postěžovat na ten pitomej blog. Už mě fakt štve. Jednou jde dobře a jednou zase blbě. Na liště mi chybí ikonky, nejdou mi vložit odkazy a všechno se dělá hůř. Fakt jsem měla chuť to tu zabalit a přestěhovat se, ale nic se mi bohužel nelíbí, tak jako blog.
No nic. Budu doufat, že se to brzy spraví:D

9. kapitola - Na co si to hraješ?

4. března 2008 v 21:39 | Illandris
Dneska jsem dopsala devátou kapitolu k VHO. Je taková smutná a dost krátká, ale přesto doufám, že se bude líbit.
Mimochodem ten blog nějak blbne. Vymazaly se mi všechny obrázky a nedá se tu vůbec psát. Já bych do to kopla..8. kapitola - Osudná whisky

26. února 2008 v 13:39 | Illandris
Velice hluboký omyl
Tak tady je ta slíbená kapitola k VHO a doufám, že se vám bude líbit.
Bohužel jsem neměla čas tam opravit chyby, tak kdyby tam nějaká byla, tak napište:))
Jinak dneska jedu pryč takže se tady celý týden nic neobjeví, ale až se vrátím, snad něco přidám:)
7. kapitola - Úsměv ti sluší

20. února 2008 v 15:36 | Illandris
Tak jsem konečně dopsala sedmou kapitolu k VHO a dala mi pořádně zabrat. Prostě jsem vůbec nevěděla, co mám psát, a proto je kapitola taková nudná a krátká a vůbec nic se v ní neděje.
Každopádně by mě moc potěšily komentáře a i ty záporné, protože tahle kapitola je fakt nic moc:(
6. kapitola - Rozepře

15. února 2008 v 15:05 | Illandris
Velice hluboký omyl
Tak jsem konečně dopsala 6. kapitolu k VHO.
Děkuju za všechny vaše komentáře k předchozí kapitole a doufám, že
okomentujete i tuhle kapitolu.
5. kapitola - Co jsem to udělala?

7. února 2008 v 21:39 | Illandris
Velice hluboký omyl
Tak jsem se překonala a napsala další kapitolu k VHO. Sice tu nebylo k minulé kapitole moc komentářů, ale já jí sem stejně dala.

4. kapitola - Jsi ubožák

28. ledna 2008 v 17:48 | Illandris
Velice hluboký omyl
Děkuju za všechny vaše komentáře a tady je 4. kapitola.
Je o něco delší, než 3. a doufám, že mi jí okomentujete:)


3. kapitola - Výměna názorů

25. ledna 2008 v 13:58 | Illandris
Velice hluboký omyl
Další kapitola k povídce VHO. Děkuju za komentáře k předchozí kapitole a doufám, že se vám bude 3. kapitola líbit.
A prosím alespoň těch 5 komentů, ať vím, jak na tom jsem.
2. kapitola - Předsevzetí

13. ledna 2008 v 21:31 | Illandris
Velice hluboký omyl
Tak jsem konečně vkládám další kapitolu Velice hlubokého omylu. Měla jsem ji hotovou už dávno, ale řekla jsem si, že ji sem dám, až budu mít alespoň pět komentářů, protože na můj blog moc lidí nechodí.
Jinak ke kapitole, no je taková suchá a krátká a nic se v ní neděje, ale byla bych ráda, kdyby tu bylo alespoň těch 8 komentů, jako v 1. kapitole, abych mohla přidat další kapitolu.


1. kapitola - Nestojí o mně

22. prosince 2007 v 19:31 | Illandris
Tak tu mám první kapitolu mojí nové povídky Velice hluboký omyl z doby Pobertů. Není to nic moc, ale je to teprve začátek. Mám to vymyšlené až do konce, takže už přesně vím, jak to skončí:)

 
 

Reklama
Reklama