Tajemství života

Epilog - Vím, co musím udělat

20. června 2010 v 18:18 | Illandris
Tajemství života
Vzpomínáte si ještě někdo na povídku Tajemství života? Doufám, že snad nekdo ještě jo, protože jsem více než po půl roce konečně napsala epilog. Mám ho hotový asi čtrnáct dní, ale úplně jsem na něj zapomněla.
Vůbec jsem nevěděla, jak to mám skončit, a tak jsem psaní pořád odkládala, až se z toho vyklubalo několik měsíců. Ale potom jsem se přinutila si k tomu sednout a šlo to překvapivě snadno. Najednou jsem věděla, jak to ukončit. Původně to mělo být hodně krátké, ale délkou se to vyrovná úplně normální kapitole.
Takže si užijte konec, jestli to někdo ještě vůbec chce číst. Happy end se ale moc nekoná, vzhledem k předchozí kapitole, která byla mimochodem zveřejněna 22. září 2009 :D
*Takže, co se událo v předchozí kapitole?*

24. kapitola - Bude to dobré

22. září 2009 v 21:15 | Illandris/Luckily
Tajemství života
Jsem tu s další kapitolou k Tajemství života. Na svědomí ji má Luckily a opravdu se jí povedla. Je tam pár úplně nečekaných zvratů, takže přeji příjemné čtení těm, kteří to ještě čtou.
Mimochodem, kapitolu k VHO mám už částěčně napsanou, ale nějak jsem se v tom zasekla a nejsem schopná pokračovat, takže nevím, kdy ji dopíšu:)

23. kapitola- Byl to jen sen?

31. srpna 2009 v 21:55 | Illandris
Tajemství života
Je tu další kapitola k Tajemství života. Měla jsem ji nějak hrozně rychle napsanou, ale chvilku mi trvalo, než jsem se dokopala ke zveřejnění. Teď jsem nemocná, takže jsem si našla konečně trochu času. Kapitola je jinak docela krátká, ale jsem s ní celkem spokojená:)

22. kapitola - Jediné řešení

17. června 2009 v 21:22 | Illandris
Tajemství života
Trochu opožděně sem dávám další kapitolu k Tajemství života, kterou napsala Luckily. Fakt se jí povedla, ale já vážně nevím, kdy se k tomu zas dostanu. Teď jsem ještě nějak doháněla školu, takže se mi ani psát moc nechtělo, ale část kapitoly k VHO už mám, tak se musím ještě dokopat k tomu, abych ji dopsala:D
21. kapitola - Těžký úkol

14. března 2009 v 11:49 | Illandris
Tajemství života
Sláva, po dost dlouhé době jsem napsala kapitolu k Tajemství života. Vůbec jsem nevěděla, jak dál, docházela mi inspirace. Kapitola je hrozně krátká a taková divná, ale já jsem ráda, že jsem ze sebe alespoň něco dokázala vyloudit:D Jen doufám, že to po té době ještě alespoň někdo čte.
20. kapitola - Začátek něčeho nového

18. listopadu 2008 v 20:31 | Illandris
Tajemství života
Zdravím.
Luckily napsala pokračování k Tajemství života a kapitola se jí fakt povedla. Další kapitola je opět na mě a doufám, že s tím nebudu mít problémy:D
Jinak mám rozepsanou kapitolu k VHO, takže se tu snad brzy objeví.

19. kapitola - Vyhrála jsi

8. listopadu 2008 v 21:39 | Illandris
Tajemství života
Dneska jsem dopsala kapitolu k TŽ, kterou jsem měla rozepsanou už asi týden. Včera jsem se vrátila z Polska, kde jsme byli ze školou, a dneska jsem měla taky konečně volno, takže jsem celý den dělala vzhled a taky TŽ :D
Myslím si, že kapitola není nejhorší a po dlouhý době jsem s něčím konečně trochu spokojená.18. kapitola - „Tím se všechno mění…“

6. října 2008 v 16:00 | Illandris/Luckily
Tajemství života
Zdravím. Po dlouhé době je tu konečně kapitola k Tajemství života. Napsala ji Luckily a moc se jí povedla, takže doufám, že se bude líbit. Mimochodem jsem si všimla, že blog už neblbne, takže se už nemusím rozčilovat:D

17. kapitola - Buď a nebo

4. srpna 2008 v 17:48 | Illandris
Tajemství života
Takže tu mám konečně novou kapitolu k Tajemství života. Je kratší, než poslední kapitola k VHO a je taková celkově nudná. Nic moc zajímavého se v ní neděje. Přesto doufám, že se alespoň někomu bude líbit:) A ještě něco. Všimla jsem si, že spousta autorek chystá nějaké překvapení, tak já mám taky jedno. Možná bude až koncem prázdnin nebo začátkem školního roku:)) Jo a možná příště přidám kapitolu k něčemu, k čemu jsem ji hodně dlouho nepřidala. Ale není to jisté:))


16. kapitola - Bratři Blackové

7. července 2008 v 19:54 | Illandris/Luckily
Tajemství života
Opět s malým zpožděním je tu kapitola k TŽ, kterou psala Luckily. Moc se jí povedla, takže přeji příjemné čtení. Mimochodem vůbec nevím, kdy napíšu pokráčko, protože skoro vůbec nejsem doma, ale pracuju na VHO, takže to se tu objeví nejpozději do středy. Potom jedu zase pryč, ale určitě budu psát alespoň na papír:)

15. kapitola - Nový objev

20. června 2008 v 15:34 | Illandris
Tajemství života
Tak jsem konečně dopsala slíbenou kapitolu k TŽ. Ze Slovenska jsem se sice vrátila před týdnem, ale ve škole jsem toho měla moc, takže jsem na psaní neměla vůbec čas a vlastně ani náladu. Teď ale ke kapitole. No, myslím, že je nic moc. Nějak mi to prostě nešlo. Ještě ke všemu jsem to po sobě nečetla, takže tam asi budou nějaké chyby. Snad to přežijete:) Příště snad bude VHO a doufám, že to snad zvládnu dřív:)

14. kapitola - Zase ten Lucius

11. května 2008 v 19:41 | Illandris
Tajemství života
Tak je tu zase pokráčko k Tajemství života. Psala ho Luckily a moc se jí povedlo, takže komentujte:)
Zatím nevím, kdy se k povídce dostanu, ale kapča k VHO by tu měla být už brzo:))

13. kapitola - Noční dobrodružství

8. května 2008 v 15:52 | Illandris
Tajemství života
Po dlouhé době sem konečně dávám nějakou kapitolku. Tentokrát je to k Tajemství života. Má číslo třináct, tak snad nebude žádnej problém:)) Jinak je kapča trochu delší, než obvykle, tak doufám, že se vám bude líbit. Jo a kdo bude mít první koment, může si zase vybrat, k čemu příště přidám kapču:))

12. kapitola - Bylo to fajn

22. dubna 2008 v 15:35 | Illandris
Tajemství života
Opět sem s malým zpožděním dávám kapču, kterou psala Luckily. Moc se jí povedla, takže komentujte:D Možná se tu dneska nebo zítra objeví kapča k VHO, ale ještě přesně to nevim.
:)

11. kapitola - Já nejsem tvůj majetek!!

20. dubna 2008 v 17:51 | Illandris
Tajemství života
S komentáři k 1. kapče NRBT jsem docela spokojená, takže sem vkládám slíbenou kapitolu k TŽ. Já nevím, proč mi to vždycky trvá tak dlouho. Teď ke kapitole, je hodně krátká a Sirius se tam chová.. no prostě divně, ale do tý scény mi to sedělo:))
Doufám, že se kapča bude líbit a další je zase na Luckily:D10. Kapitola - Au

17. dubna 2008 v 11:59 | Illandris/Luckily
Tajemství života
Dneska nejsem ve škole, tak sem dávám trochu opožděně kapču k Tajemství života, kterou psala Luckily. Myslím, že se jí moc povedla, tak komentujte:))
Jinak fakt nevím, kdy bude další, protože vůbec nestíhám školu. Možná se tu objeví 1. kapča k povídce není růže bez trní, kterou už mám skoro hotovou:)

9. kapitola - Nápoj lásky

10. dubna 2008 v 21:13 | Illandris
Tajemství života
Konečně se mi povedlo sesmolit něco k Tajemství života. Omlouvám se, že tu dlouho nic nebylo, ale teď nemám moc dobrý období. Ve škole toho mám moc a ještě ani nemám volný víkendy. Psát mi moc nejde, takže je tahle kapitolka taková divná. Snad se to zase spraví, ale teď vážně nevím, kdy zase něco napíšu.8. Kapitola - Tak to ne chlapečku

30. března 2008 v 16:32 | Illandris/Luckily
Tajemství života
Ahoj tak jsem tu zase. Luckily napsala další kapitolku k Tajemství života a moc se jí povedla. Jinak další je zase na mě a já nevím, kdy se k tomu dostanu. Už mám zpoloviny napsanou kapitolu k VHO, ale ta se tu objeví později.
Přeji příjemné čtení (pro ty, co to nečetli u Luckily):)7. kapitola - Má, co chtěl

28. března 2008 v 22:11 | Illandris
Tajemství života
Tak jsem napsala další kapitolku k Tajemství života. Je sice trochu krátká, ale já jsem s ní vceku spokojená. No i když není úplně dokonalá:) Doufám ale, že jí okomentujete více komentáři, než tu minulou. Ne, že bych psala povídky jenom kvůli komentářům, ale prostě chci vědět váš názor.
Jinak abych nezapomněla, teď je na řadě zase Luckily:D6. Kapitola - Dívčí umývárna

24. března 2008 v 17:53 | Illandris/Luckily
Tajemství života
Další kapitolka Tajemství života, tentokrát ji má na svědomí Luckily. Další je zase na mě:)
Možná se tu dneska objeví další kapitola k VHO, ale to nevím jistě:)))

5. kapitola - Jaké to bude?

16. března 2008 v 20:01 | Illandris
Tajemství života
Tak jsem konečně napsala další kapitolu k Tajemství života, ale nějak jsem neměla moc nápadů, takže je kapitola strašně krátká. Přesto přeju těm, co to čtou, příjemné čtení:)
Mimochodem další kapitola je na Luckily:)

4. Kapitola - Jsem v loji

3. března 2008 v 18:59 | Illandris/Luckily
Tajemství života
Ahooj. Včera jsem přijela až večer a neměla jsem moc času na blog, to víte škola. Dneska jsem se podívala k Luckily na blog a vidím, že už napsala další kapitolku. Myslím, že se jí moc povedla, takže nezapomeňte komentovat.
Jinak další je na mě a já se předem omlouvám, že mi to vždycky trvá tak dlouho, ale nemám prostě inspiraci:)))


3. kapitola - Sliby, chyby

23. února 2008 v 22:16 | Illandris
Tajemství života
Tak je tu konečně další kapitola k povídce Tajemství života. Já jsem prostě neměla inspiraci, proto jsem ji dopsala až teď. Doufám, že se bude líbit a další kapitolka je opět na Luckily:)))
Mimochodem, kdyby to někoho zajímalo, tak píšu ještě jednu povídku na blogu Angels, odkaz mám v oblíbených, jmenuje se Chladná duše a já bych byla moc ráda za všechny komentáře kladné i záporné:)

2. kapitola - Divoženka a magoři z psychiatrické léčebny

18. února 2008 v 16:14 | Illandris/Luckily
Tajemství života
Další kapitola společné povídky s Luckily - Tajemství života. Kapitolu psala Luckily, takže další je zase na mě. Jinak nezapoměňte komentovat:)
1. kapitola - Překvapení

17. února 2008 v 21:27 | Illandris
Tajemství života
Tak jsem dneska dopsala 1. kapitolu k povídce Tajemství života a doufám, že se vám bude líbit. Nezapoměňte komentovat a jinak, další kapitola je na Luckily:)

Prolog - Tajemství života

16. února 2008 v 12:35 | Illandris/Luckily
Flowers
Tak jsme se s Luckily rozhodly, že začneme psát společnou povídku. Jmenuje se Tajemství života, je z doby pobertů a najdete ji na obou blocích. Jinak prolog napsala Luckily a moc se jí povedl, tak nezapomeňte komentovat:-)
 
 

Reklama