Stacey Kade

Stacey Kade - Čekání na zázrak (Mezi nebem a zemí, #3)

10. prosince 2015 v 13:25 | Illandris
Alona Dareová přebývá už přes měsíc v těle Lily "Ally" Turnerové. Lilyino tělo není tak aktraktivní, jako to její, a navíc se jí nedaří hrát sestru a dceru lidí, které skoro nezná. Trápí ji i to, že Will - na kterém jí záleží víc, než by chtěla - si přeje, aby se vrátila skutečná Lily. Stane se zázrak, Alona bude opět volná a Lily zůstane naživu? S pomocí duchařského média Malachiáše Velkolepého možná mají šanci na úspěch, ale odhalování pravdy se nelíbí tajemnému duchovi, který se před ničím nezastaví. I kdyby měl Alonu zničit...

Čekání na zázrak (Mezi nebem a zemí, #3)Body & Soul (The Ghost and the Goth, #3)

Stacey Kade - Zamilované duše (Mezi nebem a zemí, #2)

8. listopadu 2015 v 13:41 | Illandris
Alona Dareová - bývalá královna školního plesu a současná královna mrtvých - se vrátí ze záhrobí zpátky na tento svět a zjistí, že dělá něco naprosto nečekaného: pracuje. Místo aby se opalovala u bazénu (což byla její obvyklá prázdninová zábava, když byla živá), stará se o jiné zbloudilé duše. Jejím parťákem pro všechno tohle "pomáhání ostatním" je Will Killian: společenský vyděděnec, médium a kluk, na kterém Aloně záleží víc, než by se jí zamlouvalo.

Zamilované duše (Mezi nebem a zemí, #2)Queen of the Dead (A Ghost and the Goth Novel)

Stacey Kade - Setkání s duchem (Mezi nebem a zemí, #1)

5. listopadu 2015 v 14:32 | Illandris
Královna školy a hvězda místních roztleskávaček Alona Dareová je předurčena pro skvělou budoucnost. Její život však končí nečekaně pod koly autobusu. Všichni si myslí, že je navždy pryč, ale... Alona zůstala ve světě živých jako duch. Pouze jediný člověk ji může vnímat - spolužák a totální lúzr Will. Podaří se jim překonat vzájemnou nechuť a pomoct jeden druhému? Proč Alona neodešla skrze jasné světlo do onoho světa?


Setkání s duchem (Mezi nebem a zemí, #1)The Ghost and the Goth (The Ghost and the Goth, #1)

 
 

Reklama
Reklama