Oblečky blogu

Lila

19. listopadu 2013 v 20:26 | Illandris
Zase se hlásím po delší době, tentokrát s novým vzhledem. Chtěla jsem něco, co se hodí víc k zimě, což snad vzhled splňuje. Fialovou mám hrozně ráda, prakticky ve všech odstínech, takže jsem ráda, že se mi povedlo tu barvu trefit:)
Co se týká mojí přítomnosti/nepřítomnosti, tak je to jako na horské dráze. Něco přidám, pak je pauza pár měsíců, pak zase něco. Asi už to lepší nebude, ale pořád můžu dokola tvrdit, že se budu snažit. Tenhle rok ale bude dost náročnej a já nevím, jak to všechno zvládnu. Zatím předstírám, že nic neřeším, ale v duchu jsem podělaná strachy. Obhajoba, státnice, praktický státnice a před nimi si musím ještě střihnout osm nechutnejch zkoušek. Výhledy nejsou teda nijak valný.
Jinak mám v záloze jednu kapitolu hvozdů, asi šestnáct kapitol pokračování Druhé strany mince, které se pořád neodvažuju zveřejnit, a konečně fotky z Korsiky, které už jsem dala dohromady, teď ještě vyplodit nějaký popisky. Taky jsem se rozhodla zveřejňovat moje hodnocení přečtených knih. Netroufám si říct, že to jsou přímo recenze, prostě takové komentáře. Když už je píšu na Goodreads, proč by nemohly být i tady. Sice jsem nechtěla z blogu dělat knižní, ale zase, aby tu nebylo tak mrtvo:) Tak uvidíme, jak to s mojí aktivitou nakonec bude:D

Sasanky

5. srpna 2013 v 16:26 | Illandris
Ehm, po hodně dlouhé době se zase ozývám. Nebyla jsem tu někdy od konce ledna, kdy jsem měla zkoušky, pak jsem měla nějaký období krize, kdy jsem chtěla s blogem úplně seknout, a pak byly zase zkoušky. To jsem byla tak akorát zralá na Bohnice, v těch největších vedrech jsem byla zavřená doma, nic mě nebavilo, učení jsem chtěla spálit a vyhodit z okna... no prostě děs. Takže ten volnej čas, co přišel potom, jsem si musela užít tak 10x víc.
Otázkou je, co teda s blogem bude dál? Vzhledem k tomu, že už sem nějakou dobu nepáchne ani noha (dokonce ani já ne), jsem ho chtěla zrušit. To mi ale přišlo hrozně líto, přece jenom ho mám už několik let. Nakonec jsem se rozhodla, že sem prostě budu házet nějaké rozepsané povídky, které mám, a budu prostě doufat, že si to sem tam někdo přečte. Psát mě pořád baví, v šuplíku toho je dost, tak kdyžtak budu dál zveřejňovat pro vlastní potěšení:) Z toho vyplývá, že se budu snažit být víc aktivní, ale kdo ví, jak to zase dopadne. Po prázdninách jdu do třeťáku, takže mě čekají státnice (to taky není jistý:)), tím pádem bych mohla na blog zase zapomínat. Ale pokusím se, abych nezapomněla:) Alespoň jsem vyměnila vzhled, protože ten starý tu strašil dlouho. Je hrozně jednoduchý, bez odděleného menu, bez nějakých jiných serepetiček. Prostě se mi už ty obyčejné vzhledy líbí víc.
Jinak zprávy z domova: ode dneška mi začala 14-ti denní praxe, kdy budu asi většinu času na interně (kdo tam někdy byl, tak mě pochopí), po skončení praxe bych měla jet na Korsiku, kam se neuvěřitelně těším, tak snad to vyjde. No a pak dalších 14 dní praxe a potom do října volno, kdy ještě nevím, co budu dělat. Takže prázdniny celkem plný, ale za tu dobu, co teď budu muset trčet v Praze, snad něco zvládnu vyplodit:)

Zima je tady

23. prosince 2012 v 16:35 | Illandris
Zima je tady a s ní nový vzhled. Čekala jsem docela dlouho, než jsem se do něj konečně pustila, protože jsem chtěla použít nějakou fotku z letošní zimy. Bohužel jsem prošvihla období, kdy byl u nás sníh, protože jsem byla nemocná, a když jsem pak vylezla ven, sníh už nebyl. Takže jsem se rozhodla, že se na to vybodnu a použiju nějakou starou fotku, protože to bych taky mohla čekat do aleluja. Vzhled se mi docela líbí, možná je jenom trošku přeplácanej, ale tak co. Vločky k zimě patří:)
Jinak, kapitoly k povídkám plánuju už nějakou dobu. Chtěla jsem ale, abych měla napsaný nějaký kapitoly navíc, takže se to přidávání protáhlo. Teď se to snad ale konečně trochu rozjede:D
A ještě dotatečně všem přeju veselé Vánoce a bohatého Ježíška.

Listoví

28. října 2012 v 21:34 | Illandris
Už byl čas na nějaký ten tématický vzhled. Bohužel jsem se trochu netrefila do období, protože i u nás bylo včera úplně bílo a na podzim to teda vůbec nevypadalo. Dneska už ale většina sněhu roztála, tak snad vypadá krajina kolem zase podzimně.
Všimla jsem si, že mám sklon dělat pořád jednodušší a jednodušší vzhledy. Příště bude určitě celý bílý, bez obrázků a ostatních serepetiček. Tentokrát jsem se rozhodla úplně zrušit postranní menu, protože se mi tam vůbec nehodilo. Byla ale fuška narvat všechno pod záhlaví, pěkně jsem se u toho zapotila. Teď to snad konečně vypadá podle mého gusta, i když by se něco samozřejmě vylepšit dalo, ale já už na to nemám nervy.
Jinak, už dva týdny se nemůžu zbavit šílenýho chrchláku a taky otravný rýmičky. Už jsem se stala totálně závislou na čaji s medem, kterej dopuju každej den, tak doufám, že mi to nevleze na mozek:)

Čekání na lepší zítřky

2. srpna 2012 v 13:25 | Illandris
Zase po dlouhé době je tu změna vzhledu. Ten jarní už se moc nehodil a já chtěla něco prázdninového. Snad to teda vypadá alespoň trošku letně, i když se mi to zdá takový ponurý. Jinak, to, co vypadá jako hodně nekvalitní fotka, je textura. Právě proto, že byla fotka nekvalitní, jsem ji tam plácla, aby to vypadalo tak, jako by to bylo schválně. Ale nakonec se mi fotka celkem líbí, mám ráda všechno, kde jsou heřmánky nebo rmen. Ty dvě kytky od sebe nikdy nerozeznám:)

Jaro plné krásných květů

20. dubna 2012 v 22:17 | Illandris
Vypadá to, že zima už je zase na dlouho pryč, takže jsem se rozhodla vyměnit dosavadní chladný vzhled za nějaký veselejší. Je snad ještě jednodušší než ten předchozí, ale já mám prostě jednoduchost ráda:) Práce byla akorát s tím nastavováním. Jako obvykle se blog rozhodl, že bude protestovat, takže mi to trvalo snad tři hodiny. Vždycky jsem uložila nový obrázek, načež za pět minut byl pryč a místo něj se objevil opět ten starý. Už jsem měla chuť něčím třísknout. Tohle mě fakt děsně nebaví, takže doufám, že tu vzhled vydrží dlouho. Alespoň do prázdnin:)
Jinak, fotka je moje, kdyby mě někdo chtěl zažalovat:D V poslední době už jsem se totiž setkala asi se dvěma takovými případy, i když se naštěstí nestaly mě.

Kytičky

19. února 2012 v 22:02 | Illandris
Tak je tu po dlouhé době změna vzhledu. Říkala jsem si, že když už je i u nás nějaký sníh (teď už sice není, ale to je jedno), tak je čas na nějaký zimní kabátek, nebo alespoň v zimních barvách. Tenhle vzhled jsem vytvořila před docela dlouhou dobou, někdy o letních prázdninách. Jenže tehdy se sem vůbec nehodil, tak jsem ho odsunula do složky. Teď mi to díky tomu nedalo skoro žádnou práci, ale stejně bych neměla čas něco tvořit, protože jsem měla jenom jednodenní prázdniny. Vzhled je takový hrozně jednoduchý a hlavně zase modrý. To už tu dlouho nebylo:)

Sladké políbení?

6. listopadu 2011 v 23:13 | Illandris
Tak jsem po relativně dlouhé době vyměnila vzhled. Předchozí se mi tak líbil, že jsem ten nový udělala v podobném stylu, zase se svým obrázkem. Ten jsem měla dlouho ve složce, dělala jsem ho k jedné kapitole povídky Druhá strana mince. Chtěla jsem ho teda nějak využít, když jsem na něj zapomněla.
Jinak se vzhledem jsem spokojená, jen mi možná přijde trochu přeplácaný. Celou dobu byl hrozně mdlý, tak jsem se ho snažila vyšperkovat a takhle to dopadlo:) Ještě ke všemu mi zase blbne blog. Je tam nějaký problém s obrázkama, proto mám třeba ještě staré zápatí. Přestože jsem se snahou málem přetrhla, prostě nešlo vyměnit za nové. A já jsem taková, že musím mít všechno ťip ťop, takže mě to pochopitelně rozčiluje.
A nakonec název, zase vysoce originální. Podle avataru je stejně jasné, jak to nakonec dopadlo (i když jen na vteřinku:-D)

Autoportrét

14. července 2011 v 21:37 | Illandris
Blog se zřejmě už vzpamatoval a já tak mohla konečně nastavit nový vzhled. Tentokrát jsem ale místo fotky chtěla použít nějaký vlastnoručně namalovný obrázek. Z názvu je jasný, že jsem se snažila nakreslit sama sebe, jak asi tak zhruba vypadám. Jasně, že jsem se musela udělat hezčí, to by jinak nemělo cenu. Hlavně pusu jsem si trochu přikrášlila k obrazu svému, Angelina Jolie fakt nejsem. Beztak je to ale spíš karikatura, nevěděla jsem, co nakreslit. Bohužel takhle dlouhý vlasy už nemám. Před týdnem jsem si je nechala ostříhat po ramena. Škoda no:)
Jinak zítra odjíždím do Chorvatska a už se strašně těším. Konečně pořádný prázdniny:)

Rybník s rákosím

1. května 2011 v 16:10 | Illandris
Myslím si, že už té šedi bylo dost, i když se mi layout líbil. Ale když už máme to krásné počasí, tak jsem chtěla, aby můj blog vypadal trochu veseleji. Lay je opět jednoduchý, spatlaný jen z jediné fotky, kterou jsem mimochodem fotila foťákem na mobilu, takže kvalita nic moc. Jenže jsem se přistihla, že se mi poslední dobou úplně příčí používat na vzhled cizí fotky. Nevím proč, když mi to nikdy před tím nevadilo. Možná, že mám z toho potom lepší pocit:) Jinak jsem dost zjednodušila menu, už mě nebavilo dělat se s každým odkazem extra.
Mimochodem, název je zase z nějaké písničky. Tuším, že je z Princezny ze mlejna, ale nevím:D

Airplanes

6. března 2011 v 18:45 | Illandris
Už bylo načase vyměnit vzhled. Vypadá to totiž, že letos už je zima definitivně za námi, takže jsem se rozhodla pro něco neutrálnějšího, protože jaro ještě přeci jen nepřišlo:) Jinak s tímhle layem jsem se docela natrápila. Několikrát jsem ho předělávala, nakonec jsem ho udělala skoro černobílý a jednoduchý. Jak už jde poznat z názvu a obrázků, nechala jsem se inspirovat jednou stejnojmennou písničkou. V poslední době mě celkem chytla, i když jen ten refrén, protože rapování nesnáším:)

Zimní...

9. ledna 2011 v 22:22 | Illandris
Zimní...
Tak je tu zase změna vzhledu. Vážně už mi připadá, že je poslední dobou měním jako ponožky, ale tak co:) Chtěla jsem nějaký vyloženě zimní, tak jsem asi před dvěma týdny udělala tenhle. Je jednoduchý, fotka v záhlaví je z mé soukromé sbírky. Je nic moc, ale já chtěla něco autorskýho:D
*Hlavně že jen co jsem lay nastavila, všechen sníh zmizel, takže je všude jen bahno. To se k tomu vůbec nehodí:(*

The best guys

12. prosince 2010 v 18:44 | Illandris
avatar
A je tu nový vzhled. S předchozím jsem sice byla mimořádně spokojená, ale k zimě už se opravdu moc nehodil. Původně jsem chtěla udělat něco se sněhem nebo s vločkami, ale potom jsem dostala šílený nápad hodit do záhlaví čtyři mé oblíbence:D Ono jich je samozřejmě víc, ale všichni by se mi tam nevešli:) Každopádně se ale k zimě celkem hodí, ty puntíky v okrajích totiž mají představovat sněhovou vánici. Ale berte tenhle lay jako takový vtip, stejně ho brzy vyměním za nějaký opravdu zimní:)

Kouzelný svět

30. října 2010 v 16:43 | Illandris
kouzelný svět
Po měsíci měním vzhled. Předchozí se mi sice líbil, ale už se okoukal, tak jsem udělala nový. Zase jsem s tím měla nějaké problémy, vůbec mi to nešlo. Dělala jsem to asi na třikrát a pokaždý jsem vytvořené dílo smazala. Pak jsem ale objevila ten úžasný obrázek a už to šlo. Snad se to alespoň trochu hodí k podzimu:D
Nebaví mě vymýšlet nějaké stupidní názvy, takže jsem lay pojmenovala takhle. Nic jinýho mě nenapadlo.

Podzimní...

27. září 2010 v 22:26 | Illandris
Podzimní
Tak už je tu podzim, takže jsem se na tu vlnu taky naladila. Trvalo mi strašně dlouho, než jsem lay udělala, protože jsem s ničím nebyla spokojená. Neuvěřitelně jsem se s tím párala a všechno několikrát předělávala. Nakonec to nastavování...
Ale jsem docela spokojená, dokonce jsem nepoužila žádné štětce ani textury. Chtěla jsem ještě použít vlastní fotku, ale nenašla jsem žádnou pěknou. Mimochodem tyhle barvy jsou pro mě netradiční, umím jen modré layouty:D Název jsem protentokrát dala český, protože už mě nebavilo vymýšlet nějaké trapné anglické názvy, které by dalo dohromady i malé dítě:)

Holiday

30. srpna 2010 v 23:56 | Illandris
Holiday
Takže je tu změna vzhledu. Ten, který tu byl před tím jsem si sice zamilovala, ale už byl čas ho vyměnit, aby se mi neokoukal. Tenhle je ale v podobném stylu, takový jednoduchý a ve stejných barvách. Prostě si nemůžu pomoct, ale jiné mi nejdou. Původně jsem chtěla použít nějakou svoji fotku, ale potom jsem objevila tu s tím obilím. Takové fotky miluju, takže jsem udělala lay s ní.
Mimochodem, založila jsem novou rubriku - fotogalerie. Myslím, že dneska umí fotit každý blbec a ani k tomu nemusí mít nějaké zvláštní dělo. Takže i já:D

Flowers

28. června 2010 v 20:19 | Illandris
Flower
Je to neuvěřitelné, ale po půl roce jsem konečně vyměnila vzhled blogu. S předchozím jsem se loučila opravdu nerada, ale strašil tu už dlouho a chtělo to změnu.
Ale musím říct, že jsem novým vzhledem unešená. Vím, že samochvála smrdí, ale já jsem se do něj asi zamilovala. Už si vůbec nevzpomínám, kdy jsem naposledy byla s něčím tak spokojená. Navíc jsem ty kytky v záhlaví fotila sama, takže to je taky další plus.
S tím nastavováním ale byla šílená práce, vůbec mi to nešlo. A hodit ty kytky z fotky do záhlaví taky nebyl žádný med. Vždycky se mi to podělalo a musela jsem to dělat znovu. Nakonec jsem se vším skončila asi ve tři ráno:D

Memories

14. ledna 2010 v 17:17 | Illandris
Po dlouhé době je tu zase změna layoutu. Předchozí tu vydržel závratně dlouho a navíc se k zimě zrovna moc nehodil. Loučilo se mi s ním opravdu velice těžko, protože i po těch třech měsících se mi pořád hrozně líbí. Ale chtělo to prostě něco, co se hodí víc k zimě. Je to zase Twilight, což jsem původně vůbec nechtěla, protože je toho všude plno. Ale ty fotky se mi strašně líbily, takže by byla škoda je nevyužít:D Navíc lay se mi překvapivě celkem líbí, takže jsem ho sem šoupla:)

Beautiful

20. října 2009 v 23:24 | Illandris
Edward a Bella
Dlouho se tu nic neobjevilo, tak jsem alespoň změnila design, protože ten starý se mi už okoukal. Tenhle lay byl ale původně vytvořen pro někoho na přání a vůbec nebyl na můj blog. Jenže mě se hrozně líbil, tak jsem si ho holt ukradla pro sebe:D Navíc bych řekla, že je i trochu podzimní, a já jsem na blog nějaký podzimní chtěla:)
Teď k povídkám. Vážně nevím, kdy něco napíšu, nemám na to ani čas ani náladu a mám co dělat, abych stíhala školu a tréninky. VHO mám pořád rozepsané, ale nějak jsem se v tom zasekla a nevím, jak se z toho dostat ven.

Dreams

3. září 2009 v 22:03 | Illandris
Opět změna vzhledu. Předchozí se mi už nějak okoukal, takže jsem ho vymněnila za tenhle. Je taky šíleně modrý, nevím co s tím poslední dobou mám. Dělám samé takové layouty. Není to nic moc, ale mě se líbily ty obrázky:D


New Moon

22. července 2009 v 19:34 | Illandris
Konečně po více než dvou měsících měním design. Musím říct, že jsem se s předchozím loučila opravdu těžko, ale už to chtělo změnu. Vůbec jsem ale meměla v plánu sem tenhle lay dát, ale docela se mi líbilo záhlaví, takže jsem ho rovnou upravila, aby seděl na moje stránky:D Vím, že Stmívání je teď úplně všude, ale mě se ten lay celkem líbí:)

Per aspera ad astra...

15. května 2009 v 19:16 | Illandris
Opět jsem po dlouhé době vytvořila nový vzhled svého blogu. Strašně dlouho jsem chtěla udělat něco jednoduchého, na čem nebudu dřít celý den. Nakonec myslím, že se mi to docela povedlo. Splácala jsem vedle sebe tři fotky, který se mi opravdu líbily. A název layoutu je tentokrát podle mého oblíbeného latinského citátu:D

Spring is here

24. března 2009 v 15:20 | Illandris
Spring
Po více než dvou mesících je tu konečně nový vzhled blogu. Chtěla jsem udělat něco barevnýho, protože před tím už tu dlouho strašil ten tmavý. Musím říct, že se mi ale i po tý dlouhý době pořád líbil a loučila jsem se s ním těžko. Ale i tak jsem ráda, že tu teď mám veselý barvy, i když měl layout být původně jarní. Myslím, že vypadá víc jako letní:D

Solitary flowers

13. ledna 2009 v 15:36 | Illandris
Minulý, zimní layout jsem vyměnila za tenhle. Obrázky už jsem měla ve složce hodně dlouho, a tak jsem je chtěla konečně už použít. Musím říct, že se mi výsledek docela líbí a doufám, že vydrží dlouho:)

Winter bride

13. prosince 2008 v 16:42 | Illandris
Po více než měsíci měním vzhled blogu. Včera u nás napadl sníh, který sice hned roztál, ale já jsem se nechala inspirovat, a udělala jsem zimní layout. Když už je ta zima:)
Včera jsem měla nějakou psací náladu a napsala jsem další kapitolu k VHO, kterou sem někdy v nejbližší době dám:D

New Zealand

8. listopadu 2008 v 19:04 | Illandris
Mám tu zase nový vzhled svého blogu. Změnila jsem ho, protože jsem si chtěla udělat horní menu a k tomu byl třeba změnit design. Dělala jsem ho fakt dlouho a zkusila jsem i trochu experimentovat:D Docela se mi líbí, tak snad tu vydrží dlouho:D

Flying Daggers

24. října 2008 v 20:36 | Illandris
Po celkem dlouhé době měním opět design. Předchozí se mi líbil, proto tu zůstal tak dlouho, ale ta tmavá už mi trochu začínala vadit, takže jsem udělala světlý lay. Nedávno jsem viděla film Klan létajících dýk a naprosto mě uchvátil. Proto jsem se rozhodla, že udělám lay. S výsledkem jsem docela spokojená a doufám, že tu nějakou dobu vydrží:DCat's sight

2. října 2008 v 19:04 | Illandris
Trochu opožděně, ale přeci jenom. Mám nový design, už dlouho, ale jaksi jsem neměla čas ho představit. Je s mými oblíbenými kočkami a všimla jsem si, že ta první je v layoutech oblíbená. Viděla jsem ji nejmíň na dvou:) Jinak k povídkám. Určitě se tu brzy něco objeví, sice nemám skoro čas, ale od psaní mě to neodradí:D Ke komentářům se radši nebudu vyjadřovat, a i když mě to docela mrzí, tak mě to od psaní taky neodradí. Možná se teď začnu víc věnovat fantasy povídkám, protože tam se dá vždy vymyslet něco nového, zatímco u HP povídek ne. Určitě ale dopíšu VHO a TŽ a ještě mám napsaný začátek nové povídky, takže s HP v nejbližší době končit nehodlám. Jé, zase se dívám, že jsem se nějak rozepsala, takže se loučím:D

Blue bird

9. září 2008 v 19:42 | Illandris
Po dost dlouhé době se konečně ozývám. Měla jsem nějaké problémy se vstupem na blog, takže jsem se sem nemohla vůbec dostat. Asi jste si všimli, že mám nový vzhled. Byl udělaný narychlo, protože jsem potřebovala už nějaký nový:) Kvůli tomu má taky "originální" název, ale toho si nevšímejte:D

I want to fly

10. srpna 2008 v 15:34 | Illandris
Opět jsem změnila vzhled svého blogu. Tenhle je asi nejsvětlejší, co jsem tu kdy měla, ale přesto se mi líbí. Dokonce je tam i jedna fotka, kterou jsem fotila sama:D Jinak už mám skoro hotovou kapitolu k VHO, takže ji sem asi dneska vložím:)

Camomile princess

20. července 2008 v 12:07 | Illandris
Camomile princess
Opět změna designu:) Minulý tu sice nevydržel nijak závratně dlouho, ale tenhle jsem měla v počítači už hodně dlouho, takže jsem se rozhodla ho sem dát. Mimochodem už jsem se vrátila z týdenního výletu, takže by se tu brzy měla objevit nějaká kapitola:)

Ginny Weasley

7. července 2008 v 20:15 | Illandris
Ginny
Mám tu zase další vzhled mého blogu. Předchozí tady vydržel dlouho, ale když jsou ty prázdniny, tak jsem si řekla, že už ho vyměním. Tenhle se mi docela líbí. Snažila jsem se udělat jiný menu, než obvykle dělám, tak snad to nevypadá divně.

In a reverie

6. června 2008 v 19:09 | Illandris
Flower
Sice je to trochu opožděně, ale přeci jenom. Asi si všichni všimli, že mám nový vzhled. Jsem s ním docela spokojená, ale asi nejvíc se mi líbí ta kytka v menu:)

Grey

17. května 2008 v 13:40 | Illandris
Grey
Tohle je historicky 1. vzhled na můj blog, který jsem nedělala já. Tenhle nádherný lay vytvořila Enny a mě se moc líbí.
Zdálo se mi, že předchozí lay tu byl docela dlouho a já jsem nevěděla, jaký sem mám dát, tak jsem se rozhodla, že si nějaký vyberu:))

Harry or Ron??

25. dubna 2008 v 18:12 | Illandris
Opět měním design blogu. Ten starej se mi ze začátku líbil, ale potom mi už přišel divnej. Moc dlouho tady nevydržel, ale s tímhle jsem na 100% spokojená. Já vím, samochvála smrdí, ale mě se fakt líbí:))

Sirius a trio

22. dubna 2008 v 15:25 | Illandris
Po delší době jsem opět změnila design. Tamten se mi sice líbil, ale jak už jsem ho tu měla dlouho, začal mi lézt na nervy. Každopádně s tímhle jsem docela spokojená a doufám, že tu vydrží co nejdýl:)
 
 

Reklama