Keri Smith

Destrukční deník 4

18. prosince 2015 v 18:51 | Illandris
Dalších pár stran z mého Deníku. V tuhle chvíli už ho mám skoro hotový, chybí jen nějakých 7 stran. Na většinu z nich ale nemám vůbec žádné nápady, takže počítám, že to celé bude ještě nějakou dobu trvat.
Tyhle stránky jsem brala vesměs odzadu, prostě jak mi to přišlo pod ruku. Jak se znám, tak tohle určitě ještě nebude jejich finální podoba, protože já všechno zpětně ještě předělávám. Tak uvidíme:)


Destrukční deník 3

18. srpna 2015 v 15:04 | Illandris
Tak je tu dalších pár stránek z deníku. Je docela těžké je vybírat, protože já je neustále předělávám. I ty, co jsem dělala třeba před půl rokem. Jsem hrozná puntičkářka, takže tam nechci mít nic, co se mi nelíbí. Jednu stránku mám v plánu předělat už po třetí, což je teda hrůza.Destrukční deník 2

30. června 2015 v 16:17 | Illandris
Po dlouhé době jsem se dokopala k dalším stránkám Destrukčního deníku. Stalo se, že ty stránky, které jsem už měla nafocené, jsem ještě předělávala, protože se mi zas tak nelíbily, takže jsem musela vybrat jiné, které jsem nakonec upravovala taky. Je to holt těžké, tím, že jsem puntičkář, tak nejsem nikdy s ničím spokojená:) Nakonec jsem si všimla, že jich je šest, ale to je jedno. Alespoň to bude rychleji odsýpat.

Destrukční deník 1

2. května 2015 v 19:25 | Illandris
Na tuhle knihu se nedá napsat žádné klasické hodnocení, takže jsem se rozhodla, že tu postupně budu ukazovat jednotlivé stránky, které mám hotové, abych se o tu zábavu taky podělila:) Jestli někdo ještě neslyšel o Destrukčním deníku, tak je to kniha plná stránek s různými úkoly, které se plní buď formou uměleckou, anebo tou destrukční. Já osobně jsem zvolila tu první formu, protože mě to baví mnohem víc a navíc mám zafixované, že knihy se opatrují. Neumím si představit, že bych knihu třeba vláčela bahnem nebo tak. Stránek už mám hotovo poměrně dost, ale budu je sem dávat zhruba po pěti, aby mi to na chvilku vydrželo:)

 
 

Reklama
Reklama