Fotogalerie

Zapomenutá směska

11. října 2012 v 21:56 | Illandris
Po dlouhé době zase jeden příspěvek do fotogalerie. Jak je jasné z nadpisu, je to taková směska fotek, různě starých, které jsem fotila buď někdy v poslední době, nebo jsem je vyhrábla ze šuplíku. Jsem s nimi celkem spokojená, jen u některých jsem neměla k dispozici zrcadlovku, takže mohly být daleko lepší.
Ještě nějaké zprávy z domova. Naplno mi začala škola a bohužel nemám v rozvrhu prakticky nic, co by se dalo zatáhnout. Navíc máme jednou týdně pětihodinový praktika v kuse. Nedá se to přežít bez újmy. Jinak se snažím číst, ale moc mi to nejde, protože vždycky přijdu domů tak vyšťavená, že nemám sílu na nic. Takže se ke knížkám dostanu jenom při cestě metrem. A když jsem si teď rezervovala Inheritance, což je bichle jako kráva, tak jsem zvědavá, jak to zvládnu přečíst za měsíc.


Přírodní krásy velkoměsta

11. prosince 2011 v 21:58 | Illandris
Zdravím, opět se zpožděním (jako vloni) přicházím s letošními podzimními fotkami. Trvalo mi nějakou dobu, než jsem se přinutila vystrčit nos z baráku a vyrazit do přírody. Jak je vidět z nadpisu, bydlím v našem krásném velkoměstě, ale pár stanic tramvají máme úžasné skály, kam moc ráda šplhám:)


Poslední střípky prázdnin

13. září 2011 v 20:40 | Illandris
Už dlouho jsem nepřidala žádné fotky, přestože jich mám strašně moc a některé stojí tu pomyslnou frontu na zveřejnění už měsíce:) Takže dneska jsem vybrala ty, které byly foceny o prázdninách, jak těchto, tak i o těch před zhruba třemi lety. Mají historickou hodnotu:D


Chorvatsko 2011

5. srpna 2011 v 19:53 | Illandris
Nakonec jsem se přeci jen dokopala k tomu, abych se probrala tou přehršlí fotek, které jsem si z Chorvatska přivezla. Vybrala jsem jen ty, co opravdu za něco stály (z té záplavy jich zbylo jen deset). Ani jsem se moc nesnažila, nebyl čas si nějak moc dlouho hrát s objektivem nebo s nastavením. Prostě jsem zmáčkla spoušť a šlo se dál:)


Jaro dělá pokusy, vystrkuje krokusy

25. dubna 2011 v 23:08 | Illandris
Dlouho už se tu nic neobjevilo, tak jsem se rozhodla taky obohatit tuhle složku. Nedávno jsem totiž byla fotit s úplně jiným foťákem, který jsem si vypůjčila od svého táty. Fotí o sto procent líp než ten můj starý, který díky tomu už nejspíš přestane být využíván.
A ještě k nadpisu, chtěla jsem být originální a nic jiného mě stejně nenapadlo. Krokusy jsem bohužel letos vyfotit nestihla. Než jsem totiž vystrčila svůj línej zadek z baráku, všechny odkvetly:(

Všude bílo

15. února 2011 v 21:38 | Illandris
Sníh u nás už před nějakou dobou úplně slezl a zbylo po něm to, co na zimě nejvíc nesnáším. Blátivá uválená tráva, všude odpatky a bordel. Proto sem dávám nějaký svý fotky, některý ještě z minulýho roku, abych si to alespoň připomněla. Obávám se totiž, že už sníh asi nebude. No nic, tak tady jsou ta veledíla:)
zima

Trochu opožděný podzim

16. prosince 2010 v 19:35 | Illandris
Jak jste si už asi všimli v nadpisu, trochu opožděně sem přidávám dvě fotky, které z podzimu mám. Letos jsem to nějak prošvihla. Když bylo hezky, válela jsem se doma, když bylo hnusně, měla jsem chuť fotit. Než jsem se rozhoupala, všechno listí už opadalo. Takže mám z tohoto roku jen jedinou fotku, ale tak co:)
List

V lese

20. října 2010 v 19:06 | Illandris
Přináším další várku svých nepovedených fotek. Jak stojí v nadpisu, tak mají všechny společné to, že byly vyfoceny v lese. Nepořídila jsem je sice všechny v jeden den, ale alespoň v okolí jednoho lesa. Některé jsou už rok staré:)
Slunce
Tohle veledílo se mi vážně líbí. Už když jsem viděla to sluníčko prosvítat skrz listy stromu, musela jsem si okamžitě odběhnout pro foťák, abych to zvěčnila. Kamarádi, se kterými jsem v lese byla, z toho samozřejmě měli srandu:)

Co dokáže slunce

9. září 2010 v 13:57 | Illandris
Tak přináším první ukázky mého fotografického neumění. Některé kousky jsou staré už přes rok a navíc jsou foceny mým starým foťákem, který už na konci svého aktivního života fotil fotky s takovým mlhavým flekem. Někde to bude možná vidět:)
Západ
Tak tahle fotka je nejnovější, focena před několika dny u nás na chatě. Taky se mi asi nejvíc líbí:)
 
 

Reklama