Destrukční deník 4

18. prosince 2015 v 18:51 | Illandris |  Keri Smith
Dalších pár stran z mého Deníku. V tuhle chvíli už ho mám skoro hotový, chybí jen nějakých 7 stran. Na většinu z nich ale nemám vůbec žádné nápady, takže počítám, že to celé bude ještě nějakou dobu trvat.
Tyhle stránky jsem brala vesměs odzadu, prostě jak mi to přišlo pod ruku. Jak se znám, tak tohle určitě ještě nebude jejich finální podoba, protože já všechno zpětně ještě předělávám. Tak uvidíme:)


Tohle jsem chtěla napatlat něčím trochu netradičním, ne jenom barvami. Zrovna jsem pekla borůvkové muffiny a napadlo mě stránku popatlat těmi borůvkami. No byl z toho pěkný bordel a tu barvu jsem měla až za ušima. Ale výsledek nevypadá tak zle.


Úkol na téhle straně byl docela lehký, jen byl problém v tom, co na tu stranu potom dát, aby nebyla tak prázdná. Potom mě ale naštěstí napadla přistávací dráha pro letadla, to se mi k tomu docela hodilo. Jak to ale zpočátku vypadalo jednoduše, tak to zas tak lehké nebylo. Deník sice celou chodbou hezky projel, ale během jízdy se ho část zachytla pod lištou, takže se mi kus strany oderval. No sranda.Tahle strana se mi líbí. Mám ráda majáky, takže mi hned bylo jasné, že ho někam vecpu. A tahle stránka se přímo nabízela:)


Tohle byl oříšek. V novinách ani v časopisech W moc nebyly, takže jsem je nakonec vystříhala z černého papíru. A byla to vážně práce.


Tady se mi hrozně líbí hlavně ta levá část. Kopretiny jsme měli na zahradě a kvetly ještě donedávna. Nechala jsem je vylisovat v nějaké tlusté encyklopedii. Pravá strana je plná úkolů, z nichž jsem velkou část obšlehla z jiných deníků, protože mě nic nenapadalo. Skoro všechny mám splněné, ale není to tak, že bych pro ně dělala extra nové stránky, ale na nějaké stávající jsem prostě něco z toho úkolu vecpala. Například ten herbář je v podstatě druhá polovina této strany.


Kdo by si nechtěl vyzkoušet všechny svoje rtěnky a laky? Tohle byla vážně sranda, i když moje pusa pak vypadala všelijak:)
 


Komentáře

1 Tori.U Tori.U | Web | 18. prosince 2015 v 19:06 | Reagovat

Destrukční deník je skvělý nápad, ale nemůžu se odprostit od toho, že je to přecijen knížka, ke které by se takhle nemělo chovat...
Ty borůvky jsou povedené :)

2 Illandris Illandris | Web | 18. prosince 2015 v 19:16 | Reagovat

[1]: Já s tím taky měla ze začátku problém. Tak nějak jsem se bála na knihu vůbec sáhnout, ale s první stranou to opadlo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama