Červen 2015

Destrukční deník 2

30. června 2015 v 16:17 | Illandris |  Keri Smith
Po dlouhé době jsem se dokopala k dalším stránkám Destrukčního deníku. Stalo se, že ty stránky, které jsem už měla nafocené, jsem ještě předělávala, protože se mi zas tak nelíbily, takže jsem musela vybrat jiné, které jsem nakonec upravovala taky. Je to holt těžké, tím, že jsem puntičkář, tak nejsem nikdy s ničím spokojená:) Nakonec jsem si všimla, že jich je šest, ale to je jedno. Alespoň to bude rychleji odsýpat.


John Green - Papírová města

14. června 2015 v 15:34 | Illandris |  John Green
Po úspěchu románů Hvězdy nám nepřály a Hledání Aljašky vychází nyní v českém překladu další dílo veleúspěšného autora Johna Greena, který si i u nás bleskurychle získal početný fanklub. Hrdinou je Quentin Jacobsen, normální, tak trochu bojácný kluk, který má od dětství rád nespoutanou Margo. Ta mu pak jednoho dne nečekaně zaklepe na okno a vtáhne ho do podivuhodného dobrodružství. Když dívka další dny ve škole chybí, Quentin začne pátrat a brzy si uvědomí, že pro něj zanechala určité stopy. Znal vlastně Margo? A co jsou papírová města, s nimiž se nyní stále setkává? Oblíbený autor přináší brilantní příběh nabitý upřímnými emocemi, který nenechá čtenáře chladným.

Papírová městaPaper Towns


15. kapitola - Nynin příběh

9. června 2015 v 0:12 | Illandris |  Čarovné hvozdy
Čarovné hvozdy
Tuhle kapitolu mám napsanou už nějakou dobu, ale pořád jsem se neměla k tomu, abych ji zveřejnila. Neustále jsem ji přepisovala, ale pořád jsem s ní nějak nebyla spokojená. Zrovna včera jsem dělala nějaké úpravy a už jsem si řekla, že se na to vyprdnu. Lepší to už asi nebude. Úplně původně jsem si představovala, že bude kapitola jiná, ale už jsem měla dost těch tajemství, ze kterých stejně každý většinu uhodne už u druhé kapitoly. Děj mám teď na dlouhou dobu vymyšlený, tak budu doufat, že tu povídku dopíšu dřív než za rok.