Destrukční deník 1

2. května 2015 v 19:25 | Illandris |  Keri Smith
Na tuhle knihu se nedá napsat žádné klasické hodnocení, takže jsem se rozhodla, že tu postupně budu ukazovat jednotlivé stránky, které mám hotové, abych se o tu zábavu taky podělila:) Jestli někdo ještě neslyšel o Destrukčním deníku, tak je to kniha plná stránek s různými úkoly, které se plní buď formou uměleckou, anebo tou destrukční. Já osobně jsem zvolila tu první formu, protože mě to baví mnohem víc a navíc mám zafixované, že knihy se opatrují. Neumím si představit, že bych knihu třeba vláčela bahnem nebo tak. Stránek už mám hotovo poměrně dost, ale budu je sem dávat zhruba po pěti, aby mi to na chvilku vydrželo:)


Takhle kniha vypadá zepředu. Samozřejmě bez těch kytek, ty jsem si tam přidala na ozdobu a možná jich tam pár ještě přidám:)


Strany dělám na přeskáčku, popořadě se to snad ani dělat nedá. Zkoušela jsem to, ale lepší je prostě přeskakovat. Tahle strana patří k mým hodně oblíbeným, i když je to trošku nechutné. Snědla jsem pytel Skittles a potom prostě vybarvila ta kolečka jezykem:)


Další z mých oblíbených stran. Přiznám se, že tenhle nápad nebyl tak úplně z mé hlavy, ale viděla jsem to někde na You Tube. Ale stává se často, že jsou stránky u všech lidí hodně podobné. Kolikrát něco vymyslím, říkám si, jaká to není bomba, a potom u někoho vidím, že ho napadlo totéž:)


U tohohle mě hned napadla kočka, protože jsem milovníkem koček. Taky to není kdovíjak originální, ale co. Citát je z googlu, chtěla jsem nějaký o kočkách. Při tvoření se mi povedlo samozřejmě stránku úplně prodřít, takže jsem ji musela podlepit, aby ta následující vůbec byla využitelná.


Tady jsem se nechala inspirovat hrou Střelené kachny, kterou jsme hráli letos na Silvestra a byl to opravdu masakr:) Střílela jsem štetcem namočeným do laku na nehty.


U téhle strany jsem věděla hned, jak ji zaplním. Tohle je můj oblíbený výjev z oblíbené pohádky Na vlásku. Nejsem žádný jo umělec, ale docela se mi to líbí. Jenom je škoda, že mi foťák nezachytil ty barvy, ve skutečnosti je to mnohem sytější.
 


Komentáře

1 Enny Enny | Web | 4. května 2015 v 20:49 | Reagovat

Hah, ten jsem si pred rokem privezla z Irska, ale jeste jsem se k nemu nedostala. :-D
Moc pekny! :-)

2 Nikinka Nikinka | Web | 12. května 2015 v 9:01 | Reagovat

Jsem asi úplně pozadu, ale o takovémhle deníku jsem v životě neslyšela :-D. A to je škoda, protože vím, že kdybych se o něm dozvěděla už dřív, asi by už ležel u mě doma! Tohle je perfektní, naprosto skvělé :).
Tvé obrázky se mi moc líbí, především ten na "hodně ošklivé téma" :-D to mě dostalo. Už se nemůžu dočkat další pětice stránek, vážně mě to moc zaujalo :) budu se těšit.

3 Petervah Petervah | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 18:42 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama