Listopad 2013

9. kapitola - Neznámý střelec

29. listopadu 2013 v 15:55 | Illandris |  Čarovné hvozdy
Čarovné hvozdy
Další kapitola ke Hvozdům. Trvalo mi zase dlouho, než jsem se ke psaní dokopala, ale když už jsem si k tomu sedla, překvapilo mě, jak rychle jsem s ní byla hotová. Prakticky jsem se od toho vůbec nezvedla, až když bylo dopsáno. Jo, to když si před tím člověk detailně promyslí, co by tam mělo bejt, tak to jde samo.
Z téhle kapitoly už je asi jasný, jakej je Will trouba, ale to je schválně, protože jsem to tak prostě chtěla. Aby úplně všichni věděli o tom rádoby tajemství, jenom on ne;)


Lila

19. listopadu 2013 v 20:26 | Illandris |  Oblečky blogu
Zase se hlásím po delší době, tentokrát s novým vzhledem. Chtěla jsem něco, co se hodí víc k zimě, což snad vzhled splňuje. Fialovou mám hrozně ráda, prakticky ve všech odstínech, takže jsem ráda, že se mi povedlo tu barvu trefit:)
Co se týká mojí přítomnosti/nepřítomnosti, tak je to jako na horské dráze. Něco přidám, pak je pauza pár měsíců, pak zase něco. Asi už to lepší nebude, ale pořád můžu dokola tvrdit, že se budu snažit. Tenhle rok ale bude dost náročnej a já nevím, jak to všechno zvládnu. Zatím předstírám, že nic neřeším, ale v duchu jsem podělaná strachy. Obhajoba, státnice, praktický státnice a před nimi si musím ještě střihnout osm nechutnejch zkoušek. Výhledy nejsou teda nijak valný.
Jinak mám v záloze jednu kapitolu hvozdů, asi šestnáct kapitol pokračování Druhé strany mince, které se pořád neodvažuju zveřejnit, a konečně fotky z Korsiky, které už jsem dala dohromady, teď ještě vyplodit nějaký popisky. Taky jsem se rozhodla zveřejňovat moje hodnocení přečtených knih. Netroufám si říct, že to jsou přímo recenze, prostě takové komentáře. Když už je píšu na Goodreads, proč by nemohly být i tady. Sice jsem nechtěla z blogu dělat knižní, ale zase, aby tu nebylo tak mrtvo:) Tak uvidíme, jak to s mojí aktivitou nakonec bude:D