Srpen 2013

7. kapitola - Slabé místo

8. srpna 2013 v 23:22 | Illandris |  Čarovné hvozdy
Čarovné hvozdy
Tak jsem se konečně dokopala k dopsání další kapitoly k Čarovným hvozdům. Rozepsaná byla asi tak od května, ale stačilo k tomu připsat jenom odstaveček. Netušila jsem, že to může bejt taková fuška. Když jsem dostala psací náladu a sedla si k tomu, najednou mi došly všechny slova a já jenom tupě zírala na rozepsanej text. Potom jsem si začala projíždět různé pasáže z předchozích kapitol a nikam se pochopitelně nedostala. Nesnáším tyhlety zasekávací místa.
Jinak tyhle vedra už mě ubíjejí. Při praxi ze mě úplně leje, a když pak přijdu z oddělení dolů, mám totálně propocený oblečení, který se na mě lepí. Dneska jsem potřebovala zvednout nohu a opřít si ji o zábradlí, ale jak jsem měla ty kalhoty přilepený, tak mi málem prdly. Pak jsem přišla k větráku, aby na mě trošku foukal studenej vzduch, a tak mě z toho rozbolela hlava, že jsem se musela vzdálit. Fakt sranda:)


Sasanky

5. srpna 2013 v 16:26 | Illandris |  Oblečky blogu
Ehm, po hodně dlouhé době se zase ozývám. Nebyla jsem tu někdy od konce ledna, kdy jsem měla zkoušky, pak jsem měla nějaký období krize, kdy jsem chtěla s blogem úplně seknout, a pak byly zase zkoušky. To jsem byla tak akorát zralá na Bohnice, v těch největších vedrech jsem byla zavřená doma, nic mě nebavilo, učení jsem chtěla spálit a vyhodit z okna... no prostě děs. Takže ten volnej čas, co přišel potom, jsem si musela užít tak 10x víc.
Otázkou je, co teda s blogem bude dál? Vzhledem k tomu, že už sem nějakou dobu nepáchne ani noha (dokonce ani já ne), jsem ho chtěla zrušit. To mi ale přišlo hrozně líto, přece jenom ho mám už několik let. Nakonec jsem se rozhodla, že sem prostě budu házet nějaké rozepsané povídky, které mám, a budu prostě doufat, že si to sem tam někdo přečte. Psát mě pořád baví, v šuplíku toho je dost, tak kdyžtak budu dál zveřejňovat pro vlastní potěšení:) Z toho vyplývá, že se budu snažit být víc aktivní, ale kdo ví, jak to zase dopadne. Po prázdninách jdu do třeťáku, takže mě čekají státnice (to taky není jistý:)), tím pádem bych mohla na blog zase zapomínat. Ale pokusím se, abych nezapomněla:) Alespoň jsem vyměnila vzhled, protože ten starý tu strašil dlouho. Je hrozně jednoduchý, bez odděleného menu, bez nějakých jiných serepetiček. Prostě se mi už ty obyčejné vzhledy líbí víc.
Jinak zprávy z domova: ode dneška mi začala 14-ti denní praxe, kdy budu asi většinu času na interně (kdo tam někdy byl, tak mě pochopí), po skončení praxe bych měla jet na Korsiku, kam se neuvěřitelně těším, tak snad to vyjde. No a pak dalších 14 dní praxe a potom do října volno, kdy ještě nevím, co budu dělat. Takže prázdniny celkem plný, ale za tu dobu, co teď budu muset trčet v Praze, snad něco zvládnu vyplodit:)