Říjen 2012

Listoví

28. října 2012 v 21:34 | Illandris |  Oblečky blogu
Už byl čas na nějaký ten tématický vzhled. Bohužel jsem se trochu netrefila do období, protože i u nás bylo včera úplně bílo a na podzim to teda vůbec nevypadalo. Dneska už ale většina sněhu roztála, tak snad vypadá krajina kolem zase podzimně.
Všimla jsem si, že mám sklon dělat pořád jednodušší a jednodušší vzhledy. Příště bude určitě celý bílý, bez obrázků a ostatních serepetiček. Tentokrát jsem se rozhodla úplně zrušit postranní menu, protože se mi tam vůbec nehodilo. Byla ale fuška narvat všechno pod záhlaví, pěkně jsem se u toho zapotila. Teď to snad konečně vypadá podle mého gusta, i když by se něco samozřejmě vylepšit dalo, ale já už na to nemám nervy.
Jinak, už dva týdny se nemůžu zbavit šílenýho chrchláku a taky otravný rýmičky. Už jsem se stala totálně závislou na čaji s medem, kterej dopuju každej den, tak doufám, že mi to nevleze na mozek:)


Zapomenutá směska

11. října 2012 v 21:56 | Illandris |  Fotogalerie
Po dlouhé době zase jeden příspěvek do fotogalerie. Jak je jasné z nadpisu, je to taková směska fotek, různě starých, které jsem fotila buď někdy v poslední době, nebo jsem je vyhrábla ze šuplíku. Jsem s nimi celkem spokojená, jen u některých jsem neměla k dispozici zrcadlovku, takže mohly být daleko lepší.
Ještě nějaké zprávy z domova. Naplno mi začala škola a bohužel nemám v rozvrhu prakticky nic, co by se dalo zatáhnout. Navíc máme jednou týdně pětihodinový praktika v kuse. Nedá se to přežít bez újmy. Jinak se snažím číst, ale moc mi to nejde, protože vždycky přijdu domů tak vyšťavená, že nemám sílu na nic. Takže se ke knížkám dostanu jenom při cestě metrem. A když jsem si teď rezervovala Inheritance, což je bichle jako kráva, tak jsem zvědavá, jak to zvládnu přečíst za měsíc.