Září 2012

5. kapitola - Nebezpečná cesta

28. září 2012 v 2:22 | Illandris |  Čarovné hvozdy
Tak se mi konečně povedlo dopsat kapitolu k téhle povídce. Poslední byla zveřejněna před rokem, takže to je ode mě fakt výkon. Teď ale momentálně nemám co přidávat, tak proto jsem se asi pustila do tohohle. Jak už jsem psala, nemám ráda nedokončené povídky a tuhle rozhodně dokončit chci. To se ale asi budu muset polepšit a ne přidávat jednu kapitolu za rok. Myslela jsem si, že přes prázdniny budu psát jako divá, ale nenapsala jsem skoro nic. Jsem prostě lenoch a svádím to na nedostatek inspirace. A přitom mě psaní baví, tak nechápu, proč se nedokážu dokopat.
No nic, už radši končím, protože momentálně nejsem ve stavu, kdy bych byla schopná se tu rozepisovat, protože na ten text sotva zaostřím. Tak dobrou:)


37. kapitola - Stačí jen věřit

1. září 2012 v 21:59 | Illandris |  Druhá strana mince
Úplně poslední kapitola ke Druhé straně mince. Dala jsem si s ní pěkně na čas, protože se mi už od začátku zdála divná. Přepisovala jsem ji snad celkem dvacetkrát a ani teď nejsem spokojená. Chtěla jsem napsat nějakej super konec, ale vyšlo z toho jenom tohle, což je ale asi nejlepší verze ze všech, které jsem měla. Původně končila povídka špatně, to jsem měla naplánované od doby, kdy jsem ji začala psát. Ale potom jsem to celé přehodnotila, protože jsem jednoho dne naprosto neplánovaně začala psát pokračování, a ten konec tam prostě neseděl. Takže tohle je definitivní verze. Sice se mi nelíbí, ale jsem ráda, je už je povídka dopsaná:)