Červen 2012

Zpěvavé léto

21. června 2012 v 22:54 | Illandris |  Výkřiky do tmy

Je tu další čtecí akce, kterou pořádá Syki, do které jsem se rozhodla zapojit. Sice trochu opožděně, ale dřív prostě nebyl čas. Teď už mi v podstatě začaly prázdniny, když nepočítám měsíční praxi, na kterou odjíždím už v pondělí. To teda prázdniny moc nebudou, ale aspoň se už nemusím drtit na zkoušky a snad budu mít konečně čas na čtení. Moc velkej limit jsem si nedala, ale tím spíš se mi ho možná povede splnit:)


35. kapitola - Setkání v jeskyni

7. června 2012 v 15:13 | Illandris |  Druhá strana mince
No, moc jsem se teda v přidávání kapitol nepolepšila. Poslední byla přidaná před víc než měsícem, to jsem vážně nevychytala. Ale tak zase jsem toho měla strašně moc. Teď jsem se nějakou dobu stresovala z jedný zkoušky, kterou jsem naštěstí dneska zvládla, takže mám konečně chvilku klidu, než se zase začnu učit na další. Asi tak hodinu, ale každá chvilka volna dobrá.
Jinak, kapitolu jsem psala tak před půl rokem, takže jsem ji musela trochu zkouknout. Před tím se mi docela líbila, teď se mi ale zdá přehnaná. Chtěla jsem toho do ní narvat co nejvíc a tohle z toho vzniklo. Je to takový neuvěřitelný a navíc končí úplně stejně jako předchozí. To mi před tím nějak nedošlo:)