Duben 2012

Jaro plné krásných květů

20. dubna 2012 v 22:17 | Illandris |  Oblečky blogu
Vypadá to, že zima už je zase na dlouho pryč, takže jsem se rozhodla vyměnit dosavadní chladný vzhled za nějaký veselejší. Je snad ještě jednodušší než ten předchozí, ale já mám prostě jednoduchost ráda:) Práce byla akorát s tím nastavováním. Jako obvykle se blog rozhodl, že bude protestovat, takže mi to trvalo snad tři hodiny. Vždycky jsem uložila nový obrázek, načež za pět minut byl pryč a místo něj se objevil opět ten starý. Už jsem měla chuť něčím třísknout. Tohle mě fakt děsně nebaví, takže doufám, že tu vzhled vydrží dlouho. Alespoň do prázdnin:)
Jinak, fotka je moje, kdyby mě někdo chtěl zažalovat:D V poslední době už jsem se totiž setkala asi se dvěma takovými případy, i když se naštěstí nestaly mě.


33. kapitola - Řešení

1. dubna 2012 v 19:03 | Illandris |  Druhá strana mince
Zdravím, po měsíci přicházím konečně s novou kapitolou. Zase mi to trvalo děsně dlouho než jsem se k tomu dokopala, ale na moji obranu jsem byla nemocná a neměla jsem na nic náladu. Potom, když jsem se z toho vyhrabala, ani ne do týdne to začalo znovu. Teď jsem snad už v pohodě, kromě toho, že mě už pár dní bolí ucho, ale není to nic hroznýho.
Ke kapitole, oproti předchozí se mi líbí míň, zase se tam skoro nic neděje, jenom se plánuje další akce:) Vážně se těším, až bude povídka dokončená, snad už o bude brzo.
*To, že se ozývám zrovna na apríla, je úplná náhoda. Rozhodně to není žádnej vtip, no... i když:D)