Listopad 2011

28. kapitola - Vyznání

25. listopadu 2011 v 23:14 | Illandris |  Druhá strana mince
Minule jsem psala, že se v přidávání kapitol polepším, takže tady je další, v pořadí už 28. Původně jsem plánovala, že bude mít povídka tak dvacet kapitol, ale nakonec jsem ten počet docela dost přešvihla. Když holt někdo píše dlouhé pasáže nepodstatného žvanění, není se čemu divit, že se povídka trochu protáhne. Momentálně mi do konce chybí dopsat asi jedna stránka a konečný počet je 37, což je naprosto šílené. Prostě jsem se ke konci nějak rozepsala a konečné kapitoly musela dělit, jinak by se mi sem nevešly.
Jinak, tahle se mi překvapivě docela líbí, ale zase je v podstatě o ničem:)


27. kapitola - Blízko k odhalení

13. listopadu 2011 v 23:06 | Illandris |  Druhá strana mince
Hurá, vypadá to, že se blog konečně vzpamatoval, takže jsem se rozhodla opět něco zveřejnit. Se psaním je to poslední dobou trochu složitý, skoro nikdy se k tomu nedostanu. Takže zase vkládám prastaré kapitoly, které byly napsané před pěknou řádkou měsíců.
Jinak, povídka se pomalu blíží ke konci, kdy ale bude, nedokážu odhadnout. Už jednou jsem psala, že budu zveřejňovat častěji, abych to rychle ukončila, ale skutek utek. Jsem prostě lenoch a k určitým věcem se nedokážu dokopat. Budu se ale opravdu snažit:)


Sladké políbení?

6. listopadu 2011 v 23:13 | Illandris |  Oblečky blogu
Tak jsem po relativně dlouhé době vyměnila vzhled. Předchozí se mi tak líbil, že jsem ten nový udělala v podobném stylu, zase se svým obrázkem. Ten jsem měla dlouho ve složce, dělala jsem ho k jedné kapitole povídky Druhá strana mince. Chtěla jsem ho teda nějak využít, když jsem na něj zapomněla.
Jinak se vzhledem jsem spokojená, jen mi možná přijde trochu přeplácaný. Celou dobu byl hrozně mdlý, tak jsem se ho snažila vyšperkovat a takhle to dopadlo:) Ještě ke všemu mi zase blbne blog. Je tam nějaký problém s obrázkama, proto mám třeba ještě staré zápatí. Přestože jsem se snahou málem přetrhla, prostě nešlo vyměnit za nové. A já jsem taková, že musím mít všechno ťip ťop, takže mě to pochopitelně rozčiluje.
A nakonec název, zase vysoce originální. Podle avataru je stejně jasné, jak to nakonec dopadlo (i když jen na vteřinku:-D)