Říjen 2011

Děsivé čtení

23. října 2011 v 15:28 | Illandris |  Výkřiky do tmy

Opět přicházím s další čtenářskou akcí, kterou pořádají Syki a Abyss. Vzhledem k tomu, že předchozí Letní čtení jsem úspěšně dokončila a docestovala až do Argentiny, rozhodla jsem se zkusit to i podruhé. Tentokrát jsem si ale vybrala mnohem menší cíl, přeci jenom nemůžu celé dny jen číst a číst, navíc na to mám jen měsíc. Takže se nejspíš podívám do Drákulovy Transylvánie, k čemuž musím přečíst 6 knih. Původně jsem chtěla jen 4 knihy a českou Kostnici, ale tam už jsem byla:)


26. kapitola - Důvěra

10. října 2011 v 22:48 | Illandris |  Druhá strana mince
Mňo, vzhledem k tomu, že už mi naplno začala škola a některé předměty do nás solí tak, že mi vstávají vlasy hrůzou, opět zveřejňuji jednu ze starších kapitol. Jsem fakt ráda, že ještě nějakou tu sbírečku mám, protože teď fakt nemám čas psát něco nového.
A teď ke kapitole. Upřímně, ani trochu se mi nelíbí. Když jsem to psala, asi jsem musela mít nějakou příšernou depku, jinak si to neumím vysvětlit. Maya s Patrickem se prostě trumfují, kdo z nich zažil horší věci. Původně jsem kapitolu chtěla celou vyškrtnout, jenže to bych taky současně musela vyškrtat některé pasáže z předchozích kapitol, ve kterých jsou jisté odkazy na tuhle kapitolu. Nemohla jsem to prostě nechat nevysvětlené. Celé jsem si to zavinila sama, když jsem povídku vymýšlela. Musela jsem mít asi nějakej záchvat šílenosti.
Příští kapitola už snad bude lepší:)