Srpen 2011

23. kapitola - Rozhovor

26. srpna 2011 v 23:36 | Illandris |  Druhá strana mince
Takže další starší kapitola z mé zaprášené složky. Je zase taková víc povídací, ale docela se mi líbí. Mám ráda povídání:) V psaní teď nejsem moc aktivní, takže jsem ráda, že mám ještě nějakou zásobu. A vůbec začínám být tak hrozně líná, že se mi nechce prostě nic. Nejradši bych celé dny proležela v posteli a čučela na filmy nebo si četla. Bohužel to ale nejde, práce je totiž všude dost. Minulý víkend jsme třeba malovali zrovna v tom nejhorším vedru. Úplně ze mě lilo, musela jsem potom hned skočit po hlavě do rybníka:D


22. kapitola - Výlet

12. srpna 2011 v 17:07 | Illandris |  Druhá strana mince
Za chvíli zase odjíždím, tak jsem chtěla ještě rychle zveřejnit kapitolu, když už ji mám ve složce takovou dobu. Překvapivě se mi celkem líbí, akorát se mi zdála na můj vkus taková až moc přeslazená. Takže jsem to vykompenzovala tím koncem a s tím jsem spokojená.
Mimochodem, celou povídku už mám skoro hotovou. Ještě mi zbývají dvě kapitoly, do kterých se mi moc nechce. Napsat pořádný závěr bude docela makačka, ale zase už to mám nějakou dobu vymyšlené:)


4. kapitola - Záchranná mise

9. srpna 2011 v 19:29 | Illandris |  Čarovné hvozdy
Poslední kapitola, kterou jsem ještě měla ve složce. Byla poměrně dlouhou dobu nedopsaná, ale mě se ji nedávno povedlo dokončit. Teď už k téhle povídce nemám vůbec nic a to se mi ani trochu nelíbí. Při mojí lenosti se mi určitě nebude chtít psát. Když se do toho ale zase dostanu, tak mě psaní hrozně baví. Rozhodně to nechci nechat nedokončené, nemám ráda nedokončené povídky, takže se budu snažit:)
Mimochodem, zajímalo by mě, co to zase vymysleli s vkládáním obrázků. Když chci, aby text obrázek obtékal, nalepí se těsně na něj a to se mi tak strašně nelíbí. Vymyslela jsem sice způsob, jak v tom blog oblbnout, ale to asi dlouho nevydrží. Fakt mám někdy těch jejich nápadů plný zuby.


Chorvatsko 2011

5. srpna 2011 v 19:53 | Illandris |  Fotogalerie
Nakonec jsem se přeci jen dokopala k tomu, abych se probrala tou přehršlí fotek, které jsem si z Chorvatska přivezla. Vybrala jsem jen ty, co opravdu za něco stály (z té záplavy jich zbylo jen deset). Ani jsem se moc nesnažila, nebyl čas si nějak moc dlouho hrát s objektivem nebo s nastavením. Prostě jsem zmáčkla spoušť a šlo se dál:)