Červenec 2011

21. kapitola - Příměří

27. července 2011 v 0:07 | Illandris |  Druhá strana mince
Dneska brzy ráno jsem se vrátila z Chorvatska. Musím říct, že už jsem se domů docela těšila, protože poslední dva dny pořád jenom pršelo a to je pěkná otrava. Na Šumavě můžete jít aspoň na houby, ale co u moře?:) Fotek mám samozřejmě spoustu, takže sem nějaký přidám, až nebudu líná je roztřídit.
Místo toho jsem se rozhodla alespoň zveřejnit nějakou kapitolu. V téhle se ale opravdu nic neděje, je plná žvanění, které jen vyplňuje prázdné místo.Autoportrét

14. července 2011 v 21:37 | Illandris |  Oblečky blogu
Blog se zřejmě už vzpamatoval a já tak mohla konečně nastavit nový vzhled. Tentokrát jsem ale místo fotky chtěla použít nějaký vlastnoručně namalovný obrázek. Z názvu je jasný, že jsem se snažila nakreslit sama sebe, jak asi tak zhruba vypadám. Jasně, že jsem se musela udělat hezčí, to by jinak nemělo cenu. Hlavně pusu jsem si trochu přikrášlila k obrazu svému, Angelina Jolie fakt nejsem. Beztak je to ale spíš karikatura, nevěděla jsem, co nakreslit. Bohužel takhle dlouhý vlasy už nemám. Před týdnem jsem si je nechala ostříhat po ramena. Škoda no:)
Jinak zítra odjíždím do Chorvatska a už se strašně těším. Konečně pořádný prázdniny:)


20. kapitola - Pátrači

7. července 2011 v 23:22 | Illandris |  Druhá strana mince
Původně jsem chtěla na prázdniny vyměnit vzhled, ale blog se rozhodl, že už mě opět bude sr*t. Nevím, co to má zase znamenat, ale vzteky jsem málem roztřískala monitor. Nechápu, že se mi to musí podělat vždycky, když chci něco dělat.
Takže nakonec jsem se rozhodla alespoň pro další kapitolu, protože teď zřejmě delší dobu nebudu doma. Psaní téhle kapitoly mě nějak moc bavilo, takže byla napsaná v rekordním čase. Mimochodem, co se tu stane chudákovi Mikovi, se před pár lety stalo i mě. Nebylo to vůbec nic příjemnýho, dodneška mě ještě při vzpomínce brní hlava. Vážně se divím, jak někdo může mít v baráku skleněný dveře, který se na noc ještě zavírají:)


Letní čtení (aneb cestujeme s knihami)

3. července 2011 v 16:42 | Illandris |  Výkřiky do tmy
Zdravím,
včera večer jsem se po týdnu stráveném na chatě vrátila domů a objevila tenhle úžasný projekt u Abyss. A protože strašně ráda čtu (kdo ne?), tak jsem se rozhodla také zapojit. Osobně si myslím, že když už se nemusím učit - což mi vždycky zabralo nejvíc času - tak jsem schopná toho přečíst celkem dost. Původně jsem si chtěla sebevědomě troufnout na Austrálii, ale nakonec jsem se rozhodla pro Ameriku, konkrétně asi pro Argentinu. Co já vím, třeba se nakonec do tý Austrálie dostanu, ale nechtěla jsem se zbytečně přeceňovat, protože jsem značně líný tvor a jak se znám, určitě by mi to díky tomu uteklo:)