Květen 2011

2. kapitola - Vyslýchání

31. května 2011 v 21:08 | Illandris |  Čarovné hvozdy
Tak po delší době přicházím zase s touto povídkou. Kapitolu už mám ve složce zastrčenou více než rok, takže už byl čas na zveřejnění. Vážně nevím, jestli povídku někdy dopíšu. Její psaní mi jde jen když mám inspiraci. To znamená, že musím zrovna číst nějakou dobrou fantasy a teď bohužel nečtu nic, protože se musím učit:( Fakt se strašně těším na prázdniny, až si budu moct číst cokoli, protože mám na seznamu asi deset knih, který si chci půjčit:)18. kapitola - Nečekaná návštěva

17. května 2011 v 21:13 | Illandris |  Druhá strana mince
Zase jsem se přistihla, že nějak zapomínám přidávat kapitoly. Už mi ve složce smrdí pěkně dlouho, což jenom ukazuje mojí příšernou lenost. Nedokážu se prostě přinutit k tomu, abych vymyslela nějaký krátký a stručný úvodní článek a potom zkopírovala samotnou kapitolu. Nic na tom přeci není a mě se do toho přesto nechce. Zvláštní.
Jinak, když se tak dívám kolem sebe, jsem ráda, že už mám maturitu za sebou. Spousta kamarádů maturuje letos a ty jejich nervy už trochu působí i na mě, i když nemám důvod. Je to fakt hrozný, jak to na mě všechno doléhá.


17. kapitola - Rvačka

6. května 2011 v 17:52 | Illandris |  Druhá strana mince
Asi tak za deset minut odjíždím pryč, tak jsem si řekla, že zase zveřejním nějakou kapitolu k Druhé straně mince. Tahle se mi psala kupodivu dobře a bavila mě, takže byla hotová celkem rychle. Je zase trochu zvláštní nebo spíš těžko uvěřitelná, ale mě se líbí. Konečně se v ní taky něco děje.
Mimochodem, postavu Ashley mám děsně ráda, miluju takový mrchy. Tím pádem v následujících kapitolách budou její výlevy častěji:)


Rybník s rákosím

1. května 2011 v 16:10 | Illandris |  Oblečky blogu
Myslím si, že už té šedi bylo dost, i když se mi layout líbil. Ale když už máme to krásné počasí, tak jsem chtěla, aby můj blog vypadal trochu veseleji. Lay je opět jednoduchý, spatlaný jen z jediné fotky, kterou jsem mimochodem fotila foťákem na mobilu, takže kvalita nic moc. Jenže jsem se přistihla, že se mi poslední dobou úplně příčí používat na vzhled cizí fotky. Nevím proč, když mi to nikdy před tím nevadilo. Možná, že mám z toho potom lepší pocit:) Jinak jsem dost zjednodušila menu, už mě nebavilo dělat se s každým odkazem extra.
Mimochodem, název je zase z nějaké písničky. Tuším, že je z Princezny ze mlejna, ale nevím:D