Duben 2011

Jaro dělá pokusy, vystrkuje krokusy

25. dubna 2011 v 23:08 | Illandris |  Fotogalerie
Dlouho už se tu nic neobjevilo, tak jsem se rozhodla taky obohatit tuhle složku. Nedávno jsem totiž byla fotit s úplně jiným foťákem, který jsem si vypůjčila od svého táty. Fotí o sto procent líp než ten můj starý, který díky tomu už nejspíš přestane být využíván.
A ještě k nadpisu, chtěla jsem být originální a nic jiného mě stejně nenapadlo. Krokusy jsem bohužel letos vyfotit nestihla. Než jsem totiž vystrčila svůj línej zadek z baráku, všechny odkvetly:(

16. kapitola - Další problémy

3. dubna 2011 v 18:54 | Illandris |  Druhá strana mince
Tu moji aktivitu jsem v minulém článku asi trochu zakřikla, protože od zvěřejnění poslední kapitoly uplynul zase skoro měsíc. Přiznám se ale, že jsem na blog neměla ani pomyšlení, dokonce jsem i přestala pravidelně psát. Zasekla jsem se u jedné kapitoly a nemůžu se hnout dál. Už toho zase tolik v rukávu nemám, pořád se to ztenčuje a vypadá to, že mi zásoba kapitol za chvilku dojde. A to si neumím představit, nejspíš budu zase zveřejňovat jednou za půl roku jako loni.
Jinak kapitola je taková dost přitažená za vlasy, jenže to, co tam Maya provede s autem, jsem si vždycky na nějakým blbečkovi chtěla vyzkoušet. Jenže to je takový můj nesplněný sen :D
Ještě poslední věc - zítra ze mě bude dvacítka. To je vážně strašný, tak strašně se na to netěším, že už nebudu náctiletá. Je to horší než osmnáctka. Nevím sice proč, ale připadá mi to tak:)