Únor 2011

1. kapitola - Zrada

28. února 2011 v 22:36 | Illandris |  Čarovné hvozdy
Tahle povídka už mi smrdí ve složce pěkně dlouho. Rozepsala jsem ji už strašně dávno, možná je to i několik let. Nejdřív byla napsaná na nějakém usmoleném papíru, před pár měsíci jsem ji konečně přepsala a upravila. Celkem mi text vyšel na dvě kratší kapitoly. To je zatím vše, co k tomu mám, nevím, jestli to někdy dopíšu. Chtěla bych, ale musela bych se do toho nějak dostat.
Takže tady je první kapitola, zveřejňuji ji jen proto, že nemám ráda věci, které někde zbytečně leží. Jinak nevím, jaké to je, protože je kapitola opravdu celkem stará, takže to asi bude nic moc. Nevím... v tý době se mi to celkem líbilo:)

14. kapitola - Procházka

24. února 2011 v 22:31 | Illandris |  Druhá strana mince
Mňo, tak zveřejňuji další kapitolu téhle povídky. Měla jsem ji napsanou celkem rychle, což je divný, protože s většinou se vždycky mořím pěkně dlouho. Někde se zaseknu a nemůžu se pohnout dál. Třeba teď jsem se nějak zastavila a nevím, jak dál. Konec mám sice vymyšlený, jenže se k němu nemůžu dokopat.
K téhle kapitole jsem ještě přidala jednu malou ilustraci, trochu jsem se nedávno nudila:D
Jinak jsem docela zápasila s novým provedením psaní článků. Fakt nevím, co s tím zase dělají, ale celý je to nějaký podělaný. Obrázky se vkládají blbě, odmítá mi to v textu dělat mezery, takže je to celý připláclý k sobě. Fakt se z toho jednou zblázním.

Všude bílo

15. února 2011 v 21:38 | Illandris |  Fotogalerie
Sníh u nás už před nějakou dobou úplně slezl a zbylo po něm to, co na zimě nejvíc nesnáším. Blátivá uválená tráva, všude odpatky a bordel. Proto sem dávám nějaký svý fotky, některý ještě z minulýho roku, abych si to alespoň připomněla. Obávám se totiž, že už sníh asi nebude. No nic, tak tady jsou ta veledíla:)
zima

13. kapitola - V nemocnici

11. února 2011 v 0:00 | Illandris |  Druhá strana mince
Ano, dobře známý avatar je známkou další kapitoly ke Druhé straně mince. Zrovna jsem se celkem nudila, tak jsem si řekla, že kapitolu zveřejním. Beztak už mi to ve složce smrdí pěkně dlouho.
Jinak, jestli byla předchozí o ničem, tak tahle je ještě horší, tady se neděje už vůbec nic. Ale zase na ni trošku navazuje ta další. Původně jsem ji chtěla připlácnout k předchozí kapitole, to by ale zase bylo moc dlouhý:)

12. kapitola - Rodokmen

4. února 2011 v 22:36 | Illandris |  Druhá strana mince
Fajn, tak je tady další kapitola. Když už ji teda mám napsanou pěkně dlouho, tak proč to nezveřejnit. Po delší době jsem si to po sobě ještě četla a musím říct, že není vůbec špatná. Překvapivě se mi docela líbí, myslím stylem. O obsahu radši mluvit nebudu, protože je to zas jen oddechovka, i když pro jednu vzdálenou kapitolu celkem důležitá. Jo a upozorňuju předem, je tu scéna, kde se hraje badminton, což - jestli si vzpomínám - bylo i ve Stmívání. Říkám to jen tak preventivně, rozhodně jsem neměla v úmyslu, napodobovat zrovna Stmívání. Usilovně jsem do scény vymýšlela jiný sport, ale ten pitomej badminton se mi tam hodil nejvíc. Asi jsem blázen, ale zkrátka to vidím úplně ve všem:D