Září 2010

Podzimní...

27. září 2010 v 22:26 | Illandris |  Oblečky blogu
Podzimní
Tak už je tu podzim, takže jsem se na tu vlnu taky naladila. Trvalo mi strašně dlouho, než jsem lay udělala, protože jsem s ničím nebyla spokojená. Neuvěřitelně jsem se s tím párala a všechno několikrát předělávala. Nakonec to nastavování...
Ale jsem docela spokojená, dokonce jsem nepoužila žádné štětce ani textury. Chtěla jsem ještě použít vlastní fotku, ale nenašla jsem žádnou pěknou. Mimochodem tyhle barvy jsou pro mě netradiční, umím jen modré layouty:D Název jsem protentokrát dala český, protože už mě nebavilo vymýšlet nějaké trapné anglické názvy, které by dalo dohromady i malé dítě:)


4. kapitola - První den ve škole

15. září 2010 v 22:38 | Illandris |  Druhá strana mince
Přináším další kapitolu k povídce Druhá strana mince. Je zvláštní, že už ji mám napsanou tak dva týdny, což je pro mě úspěch:) Byla jsem nějak líná sem kapitolu přidat, takže až teď:)
Mimochodem, kapitola je taková divná, popisuje vlastně jen ten den ve škole. Pořád plánuju, že se to pořádně rozjede, ale tyhle okecávačky mě nějak baví psát. Potom vždycky zjistím, že se mi do kapitoly vůbec nevešlo to, co jsem tam chtěla původně mít:D


Co dokáže slunce

9. září 2010 v 13:57 | Illandris |  Fotogalerie
Tak přináším první ukázky mého fotografického neumění. Některé kousky jsou staré už přes rok a navíc jsou foceny mým starým foťákem, který už na konci svého aktivního života fotil fotky s takovým mlhavým flekem. Někde to bude možná vidět:)
Západ
Tak tahle fotka je nejnovější, focena před několika dny u nás na chatě. Taky se mi asi nejvíc líbí:)