Červen 2010

Flowers

28. června 2010 v 20:19 | Illandris |  Oblečky blogu
Flower
Je to neuvěřitelné, ale po půl roce jsem konečně vyměnila vzhled blogu. S předchozím jsem se loučila opravdu nerada, ale strašil tu už dlouho a chtělo to změnu.
Ale musím říct, že jsem novým vzhledem unešená. Vím, že samochvála smrdí, ale já jsem se do něj asi zamilovala. Už si vůbec nevzpomínám, kdy jsem naposledy byla s něčím tak spokojená. Navíc jsem ty kytky v záhlaví fotila sama, takže to je taky další plus.
S tím nastavováním ale byla šílená práce, vůbec mi to nešlo. A hodit ty kytky z fotky do záhlaví taky nebyl žádný med. Vždycky se mi to podělalo a musela jsem to dělat znovu. Nakonec jsem se vším skončila asi ve tři ráno:D

Epilog - Vím, co musím udělat

20. června 2010 v 18:18 | Illandris |  Tajemství života
Tajemství života
Vzpomínáte si ještě někdo na povídku Tajemství života? Doufám, že snad nekdo ještě jo, protože jsem více než po půl roce konečně napsala epilog. Mám ho hotový asi čtrnáct dní, ale úplně jsem na něj zapomněla.
Vůbec jsem nevěděla, jak to mám skončit, a tak jsem psaní pořád odkládala, až se z toho vyklubalo několik měsíců. Ale potom jsem se přinutila si k tomu sednout a šlo to překvapivě snadno. Najednou jsem věděla, jak to ukončit. Původně to mělo být hodně krátké, ale délkou se to vyrovná úplně normální kapitole.
Takže si užijte konec, jestli to někdo ještě vůbec chce číst. Happy end se ale moc nekoná, vzhledem k předchozí kapitole, která byla mimochodem zveřejněna 22. září 2009 :D
*Takže, co se událo v předchozí kapitole?*