Červen 2008

21. kapitola - Přemísťování

26. června 2008 v 18:44 | Illandris |  Velice hluboký omyl
Velice hluboký omyl
A je tu další kapitola k VHO. Všimla jsem si, že mi strašně upadá návštěvnost. Před dvěma měsíci jsem ji měla o polovinu větší. Já nevím, jestli to je tím, že není čas nebo tím, že někdo pozastavuje na prázdniny blogy, jak jsem si všimla. Každopádně já nic pozastavovat nebudu, ale kapitoly budou přibývat pomaleji, jestli se tedy vůbec najde někdo, kdo to bude číst.
A teď k téhle kapitole. No, myslím, že je moc krátká a trvalo fakt dlouho, než jsem s ní byla jakž takž spokojená. Pořád jsem to přepisovala, až z toho vzniklo tohle. Vůbec nic se tam neděje. Je to prostě jenom taková kapitola, bez které bych se nedostala dál:)) Koukám, že jsem se nějak rozkecala, tak jenom popřeji příjemné čtení:)

15. kapitola - Nový objev

20. června 2008 v 15:34 | Illandris |  Tajemství života
Tajemství života
Tak jsem konečně dopsala slíbenou kapitolu k TŽ. Ze Slovenska jsem se sice vrátila před týdnem, ale ve škole jsem toho měla moc, takže jsem na psaní neměla vůbec čas a vlastně ani náladu. Teď ale ke kapitole. No, myslím, že je nic moc. Nějak mi to prostě nešlo. Ještě ke všemu jsem to po sobě nečetla, takže tam asi budou nějaké chyby. Snad to přežijete:) Příště snad bude VHO a doufám, že to snad zvládnu dřív:)


20. kapitola - Hádka

6. června 2008 v 20:05 | Illandris |  Velice hluboký omyl
Konečně jsem dopsala kapitolu k VHO. Musím říct, že s ní jsem po dlouhé době docela spokojená, až na ten konec. Kapitola je jubilejní dvacátá, tak si dovolím dát limit 20 komentářů, když je to ta dvacátá kapča:) Příště se pokusím napsat TŽ, ale už to asi nestihnu tenhle víkend, protože v pondělí odjížíme se třídou na týden na Slovensko. Takže příští týden ode mně nic nečekejte:)


In a reverie

6. června 2008 v 19:09 | Illandris |  Oblečky blogu
Flower
Sice je to trochu opožděně, ale přeci jenom. Asi si všichni všimli, že mám nový vzhled. Jsem s ním docela spokojená, ale asi nejvíc se mi líbí ta kytka v menu:)