Únor 2008

8. kapitola - Osudná whisky

26. února 2008 v 13:39 | Illandris |  Velice hluboký omyl
Velice hluboký omyl
Tak tady je ta slíbená kapitola k VHO a doufám, že se vám bude líbit.
Bohužel jsem neměla čas tam opravit chyby, tak kdyby tam nějaká byla, tak napište:))
Jinak dneska jedu pryč takže se tady celý týden nic neobjeví, ale až se vrátím, snad něco přidám:)

3. kapitola - Sliby, chyby

23. února 2008 v 22:16 | Illandris |  Tajemství života
Tajemství života
Tak je tu konečně další kapitola k povídce Tajemství života. Já jsem prostě neměla inspiraci, proto jsem ji dopsala až teď. Doufám, že se bude líbit a další kapitolka je opět na Luckily:)))
Mimochodem, kdyby to někoho zajímalo, tak píšu ještě jednu povídku na blogu Angels, odkaz mám v oblíbených, jmenuje se Chladná duše a já bych byla moc ráda za všechny komentáře kladné i záporné:)


7. kapitola - Úsměv ti sluší

20. února 2008 v 15:36 | Illandris |  Velice hluboký omyl
Tak jsem konečně dopsala sedmou kapitolu k VHO a dala mi pořádně zabrat. Prostě jsem vůbec nevěděla, co mám psát, a proto je kapitola taková nudná a krátká a vůbec nic se v ní neděje.
Každopádně by mě moc potěšily komentáře a i ty záporné, protože tahle kapitola je fakt nic moc:(

2. kapitola - Divoženka a magoři z psychiatrické léčebny

18. února 2008 v 16:14 | Illandris/Luckily |  Tajemství života
Tajemství života
Další kapitola společné povídky s Luckily - Tajemství života. Kapitolu psala Luckily, takže další je zase na mě. Jinak nezapoměňte komentovat:)

1. kapitola - Překvapení

17. února 2008 v 21:27 | Illandris |  Tajemství života
Tajemství života
Tak jsem dneska dopsala 1. kapitolu k povídce Tajemství života a doufám, že se vám bude líbit. Nezapoměňte komentovat a jinak, další kapitola je na Luckily:)


Ostatní povídky

16. února 2008 v 14:57 | Illandris |  Povídky

Druhá strana mince
Povídka: Druhá strana mince
Děj:
Maya Daenová se přestěhuje z deštivého Londýna do malého amerického městečka. Její předchozí život nebyl nijak růžový a Maya očekává, že se jí na druhé straně oceánu bude žít lépe. Zpočátku se všechno vyvíjí slibně, avšak nic netrvá věčně. Všechno se změní ve chvíli, kdy začnou obyvatelé městečka nevysvětlitelně umírat a Maya se do všeho zaplete mnohem více, než je zdrávo. Čeká ji několik nepříjemných rozhodnutí, které mohou zásadně změnit celé dění.
Hlavní postavy:
Maya Daenová, Daphne Leatherová, Patrick Sanders, Samantha Sandersová, Michael Anderson, Dot Davisová, Laura Johnsonová, Trish Mayerová, Ashley Cantingová...
Stav: Dokončená


Povídka: Slunce svítí pro každého
Děj: Když už byl Patrick Sanders přinucen dokončit střední školu na druhém konci Států, doufal alespoň, že v městěčku Gainesville zanechal všechny problémy spojené s jednou osudovou nocí a výstřelem z pistole. Avšak před ničím se nedá tak snadno utéct a další nové potíže Patrickovi brzy začnou přerůstat přes hlavu. Navíc, proč má stále takový pocit, jakoby ho někdo sledoval, ať už je na střední škole v Kalifornii nebo v univerzitním areálu?
Hlavní postavy: Patrick Sanders, Samantha Sandersová, Noelle Howellová, Maya Daenová, Ashley Cantingová, Mark Conolly, Aidan Bryant...
Upozornění: Povídka je volným pokračováním povídky Druhá strana mince.
Stav: Rozepsaná
Kapitoly: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,

Marianne

Povídka: Čarovné hvozdy
Děj:
Mladý královský syn Will nedopatřením odhalí spiknutí proti své rodné zemi a ihned se chystá varovat svého otce. Je však chycen a uvězněn. Mezitím se pomalu schyluje k válce a armáda dvou mocných zemí, které Will donedávna považoval za spojence, se čím dál víc zvětšuje. Je zhola nemožné, aby se Willovi tento osud podařilo zvrátit, ale shodou překvapivých okolností se vydá na nebezpečnou cestu do míst, kam dlouho žádná lidská noha nevkročila. Jaké tajemství v sobě skrývá malá země Rivinie, o které si Will myslel, že ji zná jako své boty?
Hlavní postavy:
Will, Nyna, Liss, Jaylen, Liam a další...
Stav: Rozepsaná
Kapitoly: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,

Prolog - Tajemství života

16. února 2008 v 12:35 | Illandris/Luckily |  Tajemství života
Flowers
Tak jsme se s Luckily rozhodly, že začneme psát společnou povídku. Jmenuje se Tajemství života, je z doby pobertů a najdete ji na obou blocích. Jinak prolog napsala Luckily a moc se jí povedl, tak nezapomeňte komentovat:-)

6. kapitola - Rozepře

15. února 2008 v 15:05 | Illandris |  Velice hluboký omyl
Velice hluboký omyl
Tak jsem konečně dopsala 6. kapitolu k VHO.
Děkuju za všechny vaše komentáře k předchozí kapitole a doufám, že
okomentujete i tuhle kapitolu.

5. kapitola - Co jsem to udělala?

7. února 2008 v 21:39 | Illandris |  Velice hluboký omyl
Velice hluboký omyl
Tak jsem se překonala a napsala další kapitolu k VHO. Sice tu nebylo k minulé kapitole moc komentářů, ale já jí sem stejně dala.