Listopad 2007

Mé kouzelné já

10. listopadu 2007 v 22:24 | Illandris |  Výkřiky do tmy
~Střípky z utajované osobnosti šílené majitelky tohoto blogu~


• Na první dojem není vůbec sympatická. Na cizí lidi se dívá s odstupem. Když mluví, je šíleně hlučná. Je až nebezpečně upřímná, slova jí létají z pusy, aniž by o nich přemýšlela. Později svých výroků většinou lituje. Zakomplexovaná s velice nízkým sebevědomím. Líná a neschopna přinutit se k učení. Heslo: když nemusí, tak nedělá. Často trpí nekontrolovatelnými záchvaty smíchu a ani sama neví, jaký k tomu měla důvod. Vyhýbá se hádkám, raději vždy vyklidí pole. Nepotřebuje mít pokaždé pravdu. Aby se s nikým nemusela dohadovat, vždy řekne, že měl pravdu ten druhý. Pořád si na všechno stěžuje, s ničím není spokojená. Všechno musí mít ťip ťop, jinak to prostě dělá tak dlouho, dokud to takové není. Radši bude sedět doma na zadku, než aby se někam vnucovala. Často chodí pozdě. Své spory s lidmi by nejraději řešila fackou nebo pořádným kopancem. Jedinou věcí, se kterou je na sobě spokojená, jsou oči a vlasy. Nad vším stále přemýšlí. Nerada prohrává, ale jelikož se to děje často, je na to zvyklá.

• Miluje ledovou kávu, kofolu, marmelády, med, čokoládu, všechny druhy bombónů, hermelín, chipsy a müsli. Je závislá na čaji s mlékem, i když jí všichni říkají, že je odporný míchat ty dvě věci dohromady. Je schopná jíst ještě ve dvě ráno. Každý den ponocuje, přestože ráno vstává. Ráda se prochází po lese, ráda sbírá houby, ačkoli je moc nejí. Fascinuje ji příroda, proto pořád kolem ní poletuje s foťákem. Ráda sportuje. Zbožňuje košile všeho druhu. Ráda se dívá na filmy, na které je dost nenáročná, seriály a všechny Cimrmanovy hry, které umí nazpaměť. Ráda čte fantasy literaturu, dobrodružné romány, nepohrdne dokonce ani "povinnou" literaturou. Chtěla studovat zubařinu, ale teď je "zatím" spokojená tam, kde je. Má ráda Prahu, avšak často prchá pryč, hlavně na chatu. Ráda skotačí ve vodě, jezdí na kole nebo na běžkách. Má ráda domácí mazlíčky, kromě psů. Ráda peče, kreslí a píše naivní příběhy.

• Nemá ráda psy, protože se jich bojí. Štítí se pavouků a vůbec všech hmyzáků. Má panickou hrůzu ze sršňů. Nenávidí jezení ryb, vnitřností, tlustého masa, grilované zeleniny nebo klobás. Nemá ráda vanilkovou a karamelovou zmrzlinu. Nejí vanilkový pudink. Jako přílohu nevyhledává brambory. Nerada cestuje vlakem a metrem. Pokud to jde, vyhýbá se jim. Nesnáší své nehty, pleť, nohy a ruce. Nerada chodí po obchodních domech, nerada nakupuje. Rozčilují ji uřvané a nevychované malé děti. Nemá ráda "vystajlované" lidi se vším umělým. Nenávidí silácké kecy, mluvu dnešních teenagerů a především psaní do oka bijících, pravopisných chyb. Potrpí si na háčky a čárky v esemeskách. Nemá ráda namyšlené barbíny. Nesnáší růžovou. Nemá ráda, když někdo krásný český jazyk prokládá různými poloanglickými slovíčky (plsky, lovískovat a podobné slátaniny). Matematika a fyzika jsou pro ni nepochopitelné předměty. Nenávidí kouření. Je alergická na pyl, trávy, ovoce, prach, staré knihy, peří a hlavně na spoustu chlapů.